Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos dietatt csinalom es...

90 napos dietatt csinalom es megallt a fogyas az miert van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 08:15
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg a szervezeted megszokta ezt a fajta életmódot. Próbálj két-három napig többet enni, kevesebbet mozogni, majd újra visszatérni az eredeti kerékvágáshoz. Szinte biztos, hogy újra elindul a súlyod lefelé.
2015. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos letelt a 90 nap.
2015. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A kúra végén mért eredményre koncentrálj,a részeredmény nem számít.
2015. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is csináltam többször - sajnos mindig visszahíztam. Egyébként én is csak az első hónapban fogytam látványosan (kb. 5-6 kg), a másodikban egy keveset (2-3 kg), a harmadikban szinte semmit. Legutóbb a 3. hónapot el is hagytam.
2015. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egy idő után beáll a stagnálás, mert a szervezeted éhező üzemmódba kapcsol és próbálja raktározni a dolgokat. ilyenkor általában az anyagcsere is lelassul. és persze mindig az utolsó pár kiló a legnehezebb.
2015. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Van egy ismerosom, aki tobbszor csinalta mar ezt a kurat, de csak akkor fogyott ha holdtoltekor kezdte.

Hat en nem tudom mi igaz ebbol v mi nem, de azert gondoltam leirom:) en az ilyenbe ugyan nem hiszek, de o erre eskuszik

2015. nov. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mercilles74 válasza:
Simán diétával fogyni hülyeség. Amúgy is diétával fogyni hülyeség.Maximum diéta+mozgás (fittness,aerobic,konditerem stb) De diéta nélkül is hatásos fogyókúra a mozgás megnövelése. Persze,ha lusta vagy akkor diétázz nyugodtan. De akkor ne akarj fogyni,edd a könnyű fogyással kecsegtető pirulákat,és ülj a net előtt gondolkodva miért nem megy. (Bocs a zord hangnemért,de szerintem igaz rád)
2015. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!