Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Peak ez coat spray-ről mit...

Peak ez coat spray-ről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Most vagyok egy 12 hetes diéta második heténél és nem bírom lenyelni a vízben párolt csirkemellet. Elviekben ez a spray null kalóriás igaz ez?
2015. nov. 29. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a spray teljesen rendben van, praktikus. Egyébként előző este akár be is fűszerezhetnéd azt a csirkét és akkor finom lenne. Trükköz egy kicsit :) attól hogy szálkásítasz még ehetsz finom kajákat :)

sok sikert.

2015. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak mert diétázol, enned kell zsírt, esszenciális tápanyag... Az étel szempontjából pedig egy kevéske is sokat jelent, bár nem vagyunk egyformák (van, aki extrém sovány ételeket eszik és betol mellé egy pohár olajat, mert az étrendje sok zsírt ír elő... szerintem jobb kombinálni az ételt a zsírral, de hát ez van).

Fűszerezéssel is sokat el lehet érni, a szójaszósz is egész zsírosnak hat, pedig nem az, zöldséges szószokat is alkalmazhatsz (én grillszószt hígítok fel sok paradicsompürével és mindenfélére teszem)... S azért nem muszáj csirkemellet sem enni.

2015. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!