Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért van az ha elkezdek...

Fogyo15 kérdése:

Miért van az ha elkezdek diétázni akkor jönnek rám a falási rohamok és úgy átértékelem a diétát hogy ez tuti lehetetlen inkább hagyom. Most vagy képtelen vagyok rá vagy kell 1-2 hét amíg átállok? (1 nap után szoktam feladni) HELP! 178/75 15f

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éhezős "diétát" csinálsz?
2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem nő a súlyod, akkor edzél, és akkor lefogysz, és ehetsz ugyanennyit.
2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szokja meg, de mondjuk nekem esélytelen, hogy 1-2 órán át is éhezzek... De így is van megoldás.

Már írták a több mozgást, de az étrendedet is változtathatod, olyan ételekre alapozva, amikkel jobban jóllaksz. S persze ha koplalsz, akkor ne csodáld, hogy nem bírod.

2016. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rád jönnek a falási rohamok akkor rossz a diéta.
2016. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 antrax93 válasza:
Hát diétára átállni mindig nehéz nekem is vannak időközeim. Az a probléma hogy hirtelen kezdesz átállni a kisebb mennyiségre vagy szén hidrát szegény ételekre így pedig a szervezeted vagy az akarat erőd azt ordítja hogy (zabálj már), próbáld meg hetente minimálisan csökkenteni az adagot és ne kapásból csak zöldséget egyél, 2 hónap múlva fel se tűnik hogy mimóza adagot eszel. A lényeg hogy napi 5x kajálj és kisebb adagot, mert a bél térfogata azért is lehet nagyobb mert sokat eszel, ha meg zsírt akarsz ledobni fokozatosan állj át diétára első héten napi 1x az 5ből egyél diétás kaját pl.: csirkemell filé salátával vagy (kevés) rizzsel, aztán a jövő héten már napi 2x a 5ből legyen diétás, nézz utána a neten zsírszegény ételeknek (attól hogy diétás vannak tápláló és finom ételek). Ja és a legfontosabb ha fogyni akarsz ne igyál üdítőt, energia italt, még sport italt és más szuper zsírégető cuccokat se, igyál helyettük palackos vizet, sétálj napi 1 órát és 3 hónap múlva magadra se ismersz, olvass ösztönző sztorikat kondisokról hogy milyen rövid idő alatt lefogytak pedig csak nem ittak cukros üdítőket meg nem ettek édességet, csipszet, helyette gyümölcsöt ettek, nem nehéz amúgy fogyni.
2016. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!