Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 166cm 58 kg? Hogyan fogyjak?...

166cm 58 kg? Hogyan fogyjak? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék valami hasznos diétát mert ez így nekem nem jó ahogy most vagyok, de nem tudom mi lenne a jó :(
2016. jan. 13. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért? Kéne? Fogynod? (Szándékosan írtam így, kiemelési céllal) Sportolj. És gondolkozz el, hogy mi bajod van az életben, mert hogy nem a súlyoddal van probléma, az biztos. Pótcselekvés lenne.
2016. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Futással, guggolással. Egyél sok zöldséget és igyál sok vizet. Ne egyél 8 óra után.
2016. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Izmokra van szükséged, ha ennyivel nem nézel ki jól... Mert a súlyod aztán nem magas. Nekem efféle a célom (picit kevesebb, mert picit alacsonyabb vagyok), aztán jön a tömegelés :D Persze van, aki simán vékony akar lenni s zavarják az izmok, pedig azok szerintem több szempontból kellenek. Akkor étrend, bár mozogni akkor sem árt. Én sem tudom, mi lenne a jó, semmit nem tudok rólad s több lehetőség van. Én a szénhidrátcsökkentést szoktam ajánlani, az a legtöbbeknek nem rossz.
2016. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1# azért mert nem érzem jól magam a bőrőmben, amúgy köszi

2# köszi, erre már énis gondoltam :)

3# köszönöm, de probáltam, vagyis barna kenyér meg minden ilyesmi, de nem hatott

2016. jan. 13. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A barna kenyérrel nem csökkented a szénhidrátot... Kivéve, ha utálod és inkább nem eszel kenyeret s más szénhidrátosat sem helyette.

Persze a szénhidrátcsökkentés önmagában nem sokat ér makacs helyzetnél, én nálad jóval kövérebben sem fogytam csak azért, mert napi 40 gramm alá mentem vele, de anélkül végképp esélyem sem volt. Viszont sokaknak már egy ennél szolidabb szénhidrátcsökkentés is elég.

De igazából kalóriadeficit kell, a szénhidrátcsökkentés elsősorban azért jó, mert sokunkat segít ennek elérésében.

2016. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

1. igyál zöldteát napi 2 szer

2. neegyél 12 után: tésztát,krumplit,lisztes terméket,rizst

3. Sportolj heti 5 alkalommal.

4. ha éhes vagy két étkezés között egyél almát.

5. ne egyél semmit amiben cukor van

6. Fogyasz Királydinnyét az elveszi az étvágyat.

2016. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj rudamcseppet az tuti segít!
2016. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha fogyol anorexias is lehetsz. Tokeletes vagy! Nem kell fogynod
2017. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!