Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kinek mi a véleménye a 90...

Kinek mi a véleménye a 90 napos diétárol? És ha lehetséges kérhetnék recepteket?

Figyelt kérdés
Most kezdem elöször a diétát,és szeretbék pár ötlete tapasztalatból.
2016. febr. 5. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Több ismerösöm csinálta, a délelötti "csak gyümölcs"-töl égett a gyomruk és nem volt semmire erejük, amit eladtak ez idö alatt, azt egy hónapon belüle visszaszedték, meg még hozzá jópár kilót.

Szóval ha fontos az egészséged, akkor értelmes módon kezdj fogyni, ne így!

2016. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szabi.L ***** válasza:
100%

Nem ismerem a diétát, de mindegyiknek ugyan az a lényege.

Kalória deficit mínuszban legyen, makro tápanyagokra figyelni kell és egészséges ételeket kell enni.


Ha 90 nap után vissza térsz a régi szokásokhoz, akkor úgy is visszahízol, szóval különösebb értelmét nem látom a diétának.

2016. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azért tartom hülyeségnek (és csináltam már vagy 10 évvel ezelőtt), mert a tápanyagra a szervezetnek mindig szüksége van. Nem csak négynaponta kell a protein, nem csak négynaponta kell a szénhidrát, zöldség, vitamin, stb. Az egy dolog, hogy esetleg lehet vele fogyni, de milyen áron? Sokkal normálisabb választások vannak.
2016. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, naponta kell fehérje és a zöldség is jó mindennap. Szénhidrát a 90 naposban majdnem minden nap van, miközben az nem is esszenciális tápanyag (persze attól még nincs gond vele), a fehérjével és a zsírral ellentétben, amit be kéne vinni mindennap, a fehérjét nem is pici mennyiségben. Elég fura ez így.
2016. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anit Anit válasza:
ha beírod googleba, rögtön az első link. ott van sok recept. és sokkal jobban érzed magad tőle. továbbá nekem segít mellé a kaloriabazis.hu
2016. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!☺
2016. febr. 11. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy hulyeseg ez a dieta,az elso valaszolonak teljesen igaza van.Ez nalam tapasztalat,3-szor csinaltam,sokkal tobbet szedtem vissza,mint amennyit lefogytam.Soha tobbet!!!!
2016. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!