Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok 165cm és 62kg...

14 éves vagyok 165cm és 62kg Nagyon leszeretnék fogyni mert kovernek erzem magam es masok is mondjak neekem. Tudnatok valami olyan fogyokurat ami tartos es lehetoleg nincs benne futas?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudni tudok

futas nincs benne ha nem akarsz nem is tesz jot ilyen szempontbol

Tolsd le a sarga kapszulat olvasd el es csinald azt ami le van benne irva

A suly ehhez a magasaghoz nem olyan sok szerintem kuldenel egy kepet megneznem milyen

2016. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az életmódváltás tartós.
2016. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz furni ok, van meg bicikli is vagy eliptikus trener.
2016. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ne egyel cukrot es lisztet, es mar 2 honap utan latni fogod az eredmenyt!
2016. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
helyesen: le szeretnék fogyni (lefogyni és nem leszeretni)
2016. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van, életmódváltásra és testmozgásra van szükséged.


Ami az étkezésedet illeti, próbálj kevesebb cukrosat enni, törekedj a mértékletességre, késő este már nem csemegézni vagy vacsorázni. A szénhidrátot ne hagyd el teljesen, mert szüksége van rá a szervezetednek, anélkül romlani fog a teljesítményed.

A futás kifejezetten hasznos mozgás, nagyon sok izmot megmozgat - de én sem szeretek futni. A gyorsabb és szebb eredményért viszont érdemes lenne valamilyen mozgásformát választanod. Úszhatsz, táncolhatsz, túrázhatsz, röplabdázhatsz, kézilabdázhatsz, aerobikozhatsz, és még sok minden más. Akár a szobádban is csinálhatod a tornaórán tanult mozdulatokat. :)


Sok sikert hozzá! :)

2016. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Koplald es hanytasd magad, az menci
2016. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tomom válasza:
Most koplalás meg saláta zabálás nem megoldás.. Kimész kondi+futás étrendváltoztatás+fél év és kész az adonisz test.
2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Én 14 évesen 161 cm voltam és kb 63 kiló. Az már az ajánlott súly felett volt, így én is nekiálltam a mozgásnak és fogyókúrának. Mivel én eléggé zsíros alkatú vagyok, így súlyban nem láttam a különbséget az izmok növekedése miatt, de sokat vékonyodtam. DE túlzottan is drasztikusan változtattam meg az étrendemet, így csak 2 hónapig bírtam tartani. Ma 19 vagyok, szintén 161 cm és több mint 76 kiló. Most kezdtem újra a fogyást, de az étrendemnél nem vonom meg annyira vészesen azokat, mire a szervezetnek szüksége van.


Tehát, amire szeretnék kilyukadni: 14 éves vagy, elvileg a súlyod tökéletesen megfelel az elvárásoknak, de ismerem az érzést, ha nem vagy megelégedve önmgaddal. Viszont, a testednek szüksége van a tápanyagra a növéshez, így szerintem tedd azt, hogy délelőtt eszel szénhidrátot (nem sokat...pl egy szendvicset), délben valami meleg ételt (lehetőleg grillezet húst), de ha lehet, kerüld a krumplit és a SOK rizst ( egy kevés belefér) délután még valami könnyebbet és este hat után nem eszel. Plusz, az étkezések között egyél gyümölcsöt vagy zöldséget. Csakhogy mindig el legyél telítve, így nem kívánod a nehezebb ételeket. Igyál sokat (min. 2 litert) és járj el biciklizni a barátokkal, vagy menj ki a strandra. A lényeg, hogy mozogj, mert azzal is égeted a kalóriákat.


De ami a legfontosabb: türelem. Nem egyik hétről a másikra változik a tested, hanem hónapok alatt. Ha kivárod és betartod, akkor hosszútávon is meglesz a hatása :)

2017. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!