Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek melyik a leghatéko...

Szerintetek melyik a leghatékonyabb fogyási módszer?

Figyelt kérdés

Hülyeséget nem kérek csak tapasztalt emberek tanácsát.

93KG voltam 90 napos diétával 74 KG lettem most másfél év elteltével 84 KG. Jelen pillanat nem dolgozom, nem járok suliba és gondoltam most lehetőségem lenne rá , hogy jobban odafigyeljek a testemre .

Szeretnék 68 KG lenni . Melyik az a fogyókura mely nem jójó diéta , viszonylag nem drága alapanyagokról szól és eredményes is . Normális válaszokat szeretnék !


2016. márc. 9. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, de nem feltétlenül ugyanazoknak az embereknek... Nekem pl. trükkök rendszere kell, hogy megnyíljon a lehetőség a fogyásra, bár ha bezárnak valahova, bármilyen kalóriadeficites étrenddel lefogyok.


A szénhidrátcsökkentést szoktam ajánlani, mivel ez sokaknak beválik. Én is ezt követem, stagnáláskor általában felezem a szénhidrátot, s igyekszem többet mozogni, de hogy ne éhezzek, az kemény dió, arra személyre szabott módszereim vannak.


Semmi sem jojó, ha utána vigyázol, de ez elég nehéz a koplalós esetekben (megoldható, csak nehéz), azokat kerüld. S nyilván az ember egészségesen akar fogyni, nem tápanyaghiánnyal (ld. 90 napos) vagy koplalással sokkolva testét.

2016. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fontos még kimaradt. Életmódváltás :D Nem kúraszerű fogyózás...
2016. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod . :)
2016. márc. 9. 23:13
 4/4 Szintis Zoli ***** válasza:
Emelt fehérjebevitel súlyzós edzéssel, moderált kalóriadeficittel (melyet CH illetve zsírbevitel megvonással érsz el, de a zsírbevitel ne menjen 0,5 g/ttkg alá), mely együtt heti 0,5 kg zsírvesztést hoz. Ha több az edzésen kívüli extra mozgás, akkor kevésbé kell a kaját visszavenni, amit a tested meghálál.
2016. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!