Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2006-ban műtöttek rosszindulat...

2006-ban műtöttek rosszindulatú pajzsmirigyrákkal. Azóta hormontablettát szedek. Felszedtem 12 kg-t egy éve próbálom leadni. Akupunktúra, szűzteakapszula, BIO-CLA, stb. Mindennap Réka 20 perc torna, néha Norbi kikbox. Eredmény 0. A 90 napos segíthet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Norbi, Réka, 90 napos agyamentek fognak rajtad segíteni, hanem orvos, és szaktudást birtokló diétás nővér. A 90 napos , egészséges embernek is rengeteg árt, teljesen elsavasítja a bélflórádat,kicsinálja a gyomrodat, a savas környezet pedig táptalaja a daganatos sejteknek. Eszedbe ne jusson hülyeségekkel próbálkozni, valószínűleg a betegségedből kifolyólag kapott gyógyszertől, illetve utóhatások miatt nem fogsz, a pajzsmirigy eleve alapvető funkciót töltene be a fogyásban. Segítenék neked, de mivel nem ismerem a kórtörténetedet nem vállalkozom rá, keresd fel a körzeti orvosi rendelőtökben a diétás nővért (mert kell lennie) és ő állítsa össze az étrendedet.
2008. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál szigorúan tilos alkalmazni a te esetedben, mert többet ártasz mint használsz.


Előzőhöz:

Segítenék neked, de mivel nem ismerem a kórtörténetedet nem vállalkozom rá, keresd fel a körzeti orvosi rendelőtökben a diétás nővért (mert kell lennie) és ő állítsa össze az étrendedet.


Körzeti orvos mellett NINCS sem DIÉTÁS NŐVÉR sem DIETETIKUS SAJNOS.


Én dietetikus vagyok, de így ismeretlenül nem tudok segíteni. Az adott kórházban ahová jársz kontrollra ott keresd fel az osztályon a dietetikust ő tud segíteni.

2008. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi körzeti orvosi rendelőnkben én vagyok a diétás nővér, és az az ált. tapasztalatom, hogy ez minden orvosi rendelőben így van, ha nem is állandó jelleggel, de egy héten egy nap biztos elérhető.

De akkor ezek szerint nem. 1. hsz voltam.

2008. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nincs dietetikus nővér, az Onkológián pedig nincs rám kapacitásuk. Így senki sem tud nekem segíteni. Már az is csoda, hogy az utóbbi két hónapban nem híztam. Így marad a rendszeres mozgás, és a türelem. Hátha fog ez még alakulni.
2008. szept. 22. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden kórházban van dietetikus,próbálj vele kapcsolatba lépni.És az egészséged a legfontosabb,az életmódváltás(rendszeres sport ,változatos étrend,főként gyümölcs,zöldségfélék,minnél kevesebb tartósitószert tartalmazó étel stb)tartósabb eredményt hoz!Minden jót kivánok!
2009. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!