Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi idő után lesz látványos...

Mennyi idő után lesz látványos a változás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 9 napos diétát, ú h közben járok edzőterembe heti legalább 3 alkalommal de van amikor eltudok menni akár 4-5 ször is. Terembe már úgy egy jó hónapja járok de amig ne dietáztam,egy hete kezdtem a 9ö napost.Mennyi idő után lesz jelentősen látványos a váltzás? 17/L/175cm/80kg

#diéta #fogyókúra #fogzás #9ö napos #egászség.
2016. márc. 20. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel soha sargakapszula.hu

Es eleg heti 3 edzes nem kell 4x menni

2016. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
90 napos bocsi
2016. márc. 20. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet edzeni (vagy akár élni) úgy, hogy a napjaid zömében nagy ívben elhanyagolod a fehérjeigényedet... Egyél egészségesen és rendesen.
2016. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feltunt hogy 90 napos mivel ebbe a kategoriaba van

Csak a nagyvezir velemenye a 90 napos "dietarol" 8. Kommentet olvasd el letszives http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__32..

2016. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értékelem és igen, sok helyen láttam èn is hogy nem jo meg minden de e mellett nagyon sok embernek sikerült is. Valamilyen szinten úgyis kell zsírt is veszítsek nem? Csak arra a kerdesre szeretnem a valaszt megkapni,hogy mennyi idő után fog valami is látszani?
2016. márc. 20. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok embernek csökkent tőle a testsúlya, és lettek belőlük ún. skinny fatek, azaz zsíros soványak, ami még a kövérnél is csúnyább tud lenni. Többen panaszkodtak itt, hogy fogytak, de zsírosak maradtak, és felélte a testük az izmaikat, gyengék voltak, tápanyaghiányosak. Volt akinek elkezdett hullani a haja.

A táplálkozás nem játék, egy helytelen diétával - mint ez is - meg lehet borítani a test működését, és bajokat lehet okozni.

2016. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A változást hamar érzékelni fogod, abbahagyta után pedig a visszatérő kilókat is. Rokonaim közül ketten is kipróbálták, de miután befejezték, hamar vissza is jött.

Életmódot kell váltani, másnak úgy sincs értelme. Nem akarom elvenni a kedved, de komolyan nem hiszek ebben az egészben.:)

2016. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
itt eletmodvaltasrol is van szo. betartom ugy ahogy a dolokt de edzes utan eszem feherjet mert tudom hogy az izmoknak kell a lenyeg csak az hogy jelentosen kevesbbet eszem mint eddig es kemenyebben eddzek. nem kell egybol tamadni a dolgokat,cak a kerdesemre szeretnek valaszt kapni
2016. márc. 20. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaptál öt jó választ! Ha te ezt támadásnak veszed a te bajod!
2016. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!