Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy indítsam be a fogyást?

Hogy indítsam be a fogyást?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
-piszok egyszerű : egyél keveset és tuti,hogy lefogysz te is ....
2016. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam de szédültem utána.
2016. márc. 22. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szédültél,akkor van páér lehetőség:

1. Túl keveset ettél. Drasztikusan azért ne ejtsd le a kalóriabevitelt. Ha a rendes fogyáshoz koplalnod kell, akkor mozogj többet s egyél rendesen.

2. Nincs valamirevaló felesleged, túl kis súlyra akarsz fogyni.

3. Valami mást rontasz el, pl. az időzítést. Ha én jól bereggeliznék, nem lenne kalóriadeficitem soha, de még a súlytartó szint közelében maradás is kihívást jelentene. Biztos van, akinek szinte mindegy, mikor mennyit eszik, csak az összmennyiség legyen megfelelő, de van, akinek ez kevés.

4. Rossz az étrend. Én meg tudom oldani az étrend változtatásával, hogy jelentős kalóriatöbbletben éhezzek (bámulatos, mire képes sok gyors ch), enyhe kalóriadeficitben szinte menni se tudjak a gyengeségtől (egész jó étrenddel, de kissé hisztis szervezettel, aki alapból utálja a deficitet), s hogy határozott deficitben jóllakott és energikus legyek. Sok múlik az étrenden ilyen szempontból is.


Úgyhogy találj étrendet s ételmennyiséget, ami normális deficit mellett működik nálad. Célszerű a ch s főleg a gyors ch csökkentése, de emberfüggő, kinek mi jön be.


Beindítani a fogyást pár durvább nap a legalkalmasabb (több mozgás, kevesebb evés), már ha valakinek kell az ilyen. Ez persze csak pár napig tarthat, utána rendesen kell enni, mert baj lesz s addig sem koplalásról van szó, csak kicsit nagyobb deficitről és szigorúságról.

2016. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sargakapszula.hu
2016. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Puffasztott búza kenyér helyett. És kész, ennyi.

Kerüld az édeységet, használj édeyítőt.

Kerüld a kávét (csersavas, étvágyfokozó).

Kerüld a zsírt, szalonnát, egyél gyümölcsöket.

Ha szédülnél szopogass el 1-2 szőlőcukrot.(natúrt, nem a citromosat!)

Kerülni kell a cukros üdítőket, citromot, citromsavas dolgokat!!!!

Néha megehetsz egy túró rudit, vagy édesített túrót.

Tilos a köret is (tilos:risz, krumpli,tészta).

Szabad:zöldségköret, saláta, dimszteltkáposzta, jégcsapreteksaláta helyette.

Ezzel a módszerrel havi 5 kg minusz, egészségesen.

Ha pedig már csak tartani akarod a súlyod, nem akarsz fogyni, akkor ugyan ez,

Csak naponta 2-szer ehetsz majd 1-1 szelet fehér kenyeret a puffasztott búza helyett.

Vagy egyszer kenyeret, és egyszer rizs/krumpli/tésztaköretet.

Ennyi. Egyszerű, olcsó, és egészséges, és fenn is tartható.

2016. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sramxx válasza:
Este ne egyél semmit vagyis már ma este ! Reggel egyél 1 almát , ebédre levest és este megint semmit , ezt ha birod 3 napig akkor a statisztika szerint 90% eséjjel le is fogsz tudni fogyni. Ha érdekel komplexxebb étrend akkor irj privátban
2016. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött - reggeli, ebéd, vacsora rendesen, bármi és bármennyi, amit kívánsz. Ezen kívül semmi nasi és semmi alkohol, csak víz.
2016. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!