Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha végig csinálnám a 90 napos...

Ha végig csinálnám a 90 napos diétát (nem tul sok mozgással), utána normális táplálkozással könnyen vissza híznék? Kb:25-30kg feleslegem van

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
kilencven nap után van még kilencven nap,amikor gyümölccsel kell kezdeni a napot.szerintem ahhoz,hogy ne hízz vissza,életmódot kell váltani.
2008. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
életmodvaltozas az sokat segit, de nem, nem hiznal vissza konnyen, mert ez anyagcsere valtoztató dieta. mindamellett heti 1x1 oras mozgas ido ugyileg szerintem beleférhet a napirendedbe, az sokat segitene.
2008. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sok ismerősömön úgy látom, hogy vissza lehet ám szedni a leadott kilókat. A sógornőmmel 2 hónapja hagytuk abba a diétát, így ha odafigyelsz, nem lesz gond. Vagyis reggel továbbra is gyümit eszem, "bűnözés" (pl. nagy családi ebéd) után pedig gyümölcsnapot tartok.
2008. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! én háromnapot csinaltam csak,es a szervezetem annyira at allt h egyszeruen ketto kenyernel tobbet nemtudok megenni(persze..nemiseszem,mer jovoheten kezdem elorol a dietat:/:D na csakigy mellekesen!)szoval..nemhinnem,de figy ha azutan telleg 'normalis'an etkezel nemfogsz vissza hizni nyugi:D:)
2009. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!