Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta megéri?

90 napos diéta megéri?

Figyelt kérdés

hali csak 5kgt szeretnék leadni(15 már lejött de megállta fogyás :c) egy ideje szemezek ezzel a diétával ezért kutakodtam jó e rossz e ,viszont nagyon eltérő véleményeket láttam. pl 5 oldal isteníti 5 másik pedig elmondja minden rossznak, 100 ember aki csinálta már ajánlja 100 ember aki csinálta azt mondja soha ne mert tönkreteszed magad

Most minek kéne higgyek?

Légyszi tényleg csak HOZZÁÉRTŐK komizzanak illetve elítélést se kérek

Köszönöm a válaszokat



2016. ápr. 11. 13:21
 1/9 A kérdező kommentje:
*kimaradt hogy az egyik barátnőm elkezdte, 10.nap 14 kg mínusz ezért gondolkoztam el rajta én is és bár a leírása nem szimpi én is nagyon szeretnék eredményeket
2016. ápr. 11. 13:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta diétát törvényileg kéne tiltani!
2016. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
EGY BAROMSÁG.
2016. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Az egész egy nagyon durva kalóriadeficit...
2016. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Máig nem fogom fel, miért nem üldözik nagy erőkkel ezt az egészségtelen butaságot, mondjuk ez sok mindenre igaz.


Ne foszd meg a tested az esszenciális tápanyagoktól, jobbat érdemel. Fehérje és zsír mindennap kell s ez persze csak a makrotápanyagok kérdése, a mikrotápanyagok is fontosak. Lelkileg sem egészséges kegyetlenül arra koncentrálni a legtöbb napon, hogy nehogy normális, tápláló ételt együnk...

2016. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 nap alatt 14 minusz? ketlem.


1 kg emberi zsir az 7000!!!! kaloria, na most a te baratnod 98000 kaloriat egetett el 10 nap alatt. egy ora futas, ha jobb kondiban vagy az 400 kaloria. vagyis ha jol szamolod baratnod 245 orat futott 10 nap alatt. (245 ora az 10 nap es 20 ora)


remelem most mar latod hogy az a 14 nem 14. ami kiment belole az a sok viz es leurultek a glikogen raktarai a testebol. max 4 kg lehet. ami amugy is veszelyes mar.

2016. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom akkor pontosan miből állt össze neki a 14, de annyi biztos hogy alig több mint egy hét alatt nagyon NAGYON lefogyott

Mondjam neki hogy álljon le ezzel mert nagy bajok lesznek?

Mármint már mondtam de rámenősebben kéne?

Ő egyébként egy ismerőse miatt kezdte el akinek bevált és tartja a súlyát pedig elvileg zabál időnként v mi

2016. ápr. 12. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
a koplalas veszelyes. 90napostol nem hiszem hogy ennyit tudott fogyni, foelg hogy csak szinte szenhidrat van benne.
2016. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én csináltam többször is, nekem bevált, szerintem jó. Amikor először csináltam, akkor fogytam vele a legtöbbet. Én azért szeretem mert szerintem tartható és nem vonsz meg magadtól alapvetően semmit. De kinek mi.
2016. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!