Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Chips függő vagyok mit tegyek?

Kicsidodó kérdése:

Chips függő vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Álandóan a csipszike van az eszembe 20 éves vagyok és 130 kg segítetek?

#fogyókúra #CSIPSZIKE
2016. ápr. 21. 16:59
 1/9 anonim válasza:
Amikor chipset akarsz enni tedd fel magadnak a kérdést.: - Chipset akarok enni vagy jól akarok kinézni? . (ugyan igy voltam csoki chips hamburger hotdog stb. 175 cm 145 kg --> most pedig 175 cm és 85 kg nem mellesleg izom van rajtam nem zsír és hát nagyon nem mindegy (ja és 1 év alatt)
2016. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én is chips függő vagyok (mondjuk mindössze 48kg de ez az alkalom miatt van), és azt csinálom, hogy hetente egyszer eszek chipset kb 1-2 néha 3 zacskóval egyszerre (nem tehetek róla, ha többet veszek, hogy későbbre is legyen, nem bírom megállni és megeszem egyszerre) és ez egy idő után megszokható:) mellette étkezz normálisan és mozogj sokat így nem kell teljesen megszabadulnod a chipstől és még fogyni is fogsz.
2016. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
amikor csipszet akarnal enni helyette egyel inkabb gyumolcsot vagy zoldsegeket :)
2016. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
49%
3-hoz: Vagy igyál helyette egy pohár vizet.
2016. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en ugy csinaltam hogy sokszor mondtam magamnak nemet majd egy ido utan megjutalmaztam magam vele amikor lattam hogy valaki eszik korulottem, ettem belole en is. de igy mar elegge visszataszito volt az ize, tiszta olaj/zsir volt, lehetett rajta erezni a muizt.. es mar nem is kivanom :) neha azert eszek egy-ket szemet hogy megbizonyosodjak rola hogy jo dontes volt es szo szerint ez a hulladek nem kell nekem.
2016. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinálj saját chipset, akkor bizonyára ritkábban eszel, mert enyhén macerás és más is, plusz nem vagy mindig otthon, persze tuti nem hat mindenkinek...


Nem tudom a tutit, ezt magadnak kell rendbetenni fejben. Ha én valamire vágyom, akkor ott nem segít semmi, ha nem akarom megenni, ahhoz az kell, hogy eleve ne vágyjak rá. Egy jó étrend és az egészségtudatosság sokat segít.


De azt is előírhatod magadnak, hogy chips előtt egy órát edzel, máris nehezen hízol el tőle...

2016. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Made my day, köszi :DD


[link]

2016. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Legyen életcélod!!!


Járj társaságba, sportolj(ússzál v. northern walking-ozz, sétálj, haspadozz, súlyzózz, ne kocogj!!)!


Hagyd a francba a csipszet! És a fehér kenyeret és a cukrot is!


Egyél helyette rostosat: Sok zöldséget, gyümölcsöt!


És fehér húsokat! Én pl. halat eszem és csirkét. Semmi bajom nincs tőle, de a többi hústól és főleg a fehér kenyértől van gondom-a beleim nem bírják megemészteni és fáj is tőle a hasam-.

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
hagyd a cukrot egyél gyümölcsöt. :D a gyümölcsben rengeteg cukor van :'D
2016. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!