Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy erős diétára lenne szükség...

Egy erős diétára lenne szükségem hogy lehet egyszerűben lefogyni?

Figyelt kérdés
172cm és 84KG vagyok, egy ideje nagyon zavar a sok fölös zsír. Nagyon szeretnék legalább 10kg leadni de nem tudok semmilyen éttrendet vagy diétát vagy valami ami a fogyokúrába segítene.
2016. ápr. 26. 16:51
 1/6 crudy ***** válasza:
Egyszerűbben nem lehet fogyni. A leghatásosabb és egyetemben egészséges az a korrekt diéta és kardió edzés. Nézz körbe itt: [link]
2016. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy az, amit az első ír,vagy ketogén diéta.
2016. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kwez123 válasza:

Életmódváltással, vagy bele se kezdj. A mindenféle diétáktól csak rosszabb lesz később, mert az izomtömeg is drasztikusan csökken egy "sikeres" diétánál. Neten rengeteg ingyenes kalkulátort találni az ajánlott kalória mennyiségi és minőségi beviteléről.

Ha kitaláltad mi is kell a szervezetednek, akkor egy pár napig vezesd egy füzetben hogy miket eszel, nap végén pedig számold össze.

Ez nem jelent semim kötelezettséget, csak kapsz egy kis ízelítőt abból hogy mit is kell tenned ahhoz hogy fitt legyél.

Arra figyelj hogy ne testépítőknek meg élsportolóknak kitalált kalkulátort használj mert a 84 kilód mellé érdekes lenne 3000kcal naponta.

2016. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kwez123 válasza:

Mindenben nem értek egyet a cikkel, de elég jól leírja hogy miért nem jók a zuperdiéták.. : \

[link]

2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm de én nem olyan oldalakra vagyok kiváncsi amin mindenki hú meg há hanem egy egyszerú fogyokúrára feladni hogy mit ehetek egy nap és eszt 1 hétig követni és megnézni, hogy mi az eredmény :)ennyi és senkit nem szerettem volna megsérteni.
2016. máj. 2. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod kérdező? Az első által belinkelt oldalon ott vannak étrendek, miből, mennyit. Meg egy hét alatt eredményt? Mi van?
2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!