Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet 8kg-mot lefogyni...

Hogy lehet 8kg-mot lefogyni 3-4hét alatt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 21:42
 1/8 anonim válasza:
2-3naponta eszel 1x egy keveset
2016. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségesen, és hatékonyan sehogy. Egy hét alatt normálisan maximum 1kg-t lehet lefogyni, 3-4 hét alatt, pedig 3-4kg-t. A nyári bomba alak, amúgy sem pár hét alatt keletkezik, azért már télen dolgozni kell.

Mindenesetre, ha az elkövetkezendő időkben csak zöldségeket, csirkét, halat, tojást, túrót, és kisebb mennyiségben gyümölcsöket és egészséges szánhidrátokat(zabot, rozskenyeret) eszel, akkor lefogyhatsz 4kg-t. Persze nem szabad elfelejtened a napi 3 liter tiszta vizet, és a napi rendszerességű sportot. Sok kardió, és erősítés. De ilyen rövid idő alatt kemény munkával se várj nagy csodát.

2016. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sehogy. Mennyi idő alatt szedted fel ezt a súlyt?


Akkor ezt szorozd meg 2vel

2016. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha azt szeretnéd, hogy tartós legyen, meg is maradjon, akkor életmódot kell változtatnod.Egy 9 napos méregtelenítő-tisztító programmal 3-5 kiló is le szokott menni és utána kezdődhet a fogyi program. Sok sikert!
2016. máj. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sportolj! És ne a kg.-t nézd, hanem a centit. Az izom jobban nyomja a súlyt, mint a zsír.
2016. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hargitai János válasza:

Nekem 10 éve volt egy nagyon csúnya szakításom, és 7-8 napig egyszerűen nem volt étvágyam. ilyeneket tudtam enni hogy 1 kocka csoki, 1 kis joghurt, kevés leves... Viszont többé kevésbé aktív maradtam.

Ez idő alatt 10 kilót fogytam, megjegyzem volt miből.

Nem éreztem magam gyengének és, Hallottam hogy nem egészséges az ilyen fogyás de semmi negatívumot nem tapasztaltam később sem.

Másfél 2 évig tudtam tartani a súlyom, aztán becsajoztam és lassan vissza kúsztak a kilók.

2016. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a fényevés a leghatásosabb módszer!
2016. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Háááát, van rá mód, ha nem zavar, hogy amint abbahagyod, 10 kg jön vissza. Gondolom jeles alkalomra kellene fogyni.

Én egyszer fogytam 6 kg-t 2 hét alatt bécsi diétával és napi 1-1,5 óra szobabiciklizéssel és erősitő tornával.

Nem egy sétagalopp és tényleg csak akkor ajánlom, ha nem várod el tőle, hogy 3-4 hét után, amikor visszatérsz a normál étkezésre, akkor is fogyj. Nagyon kiéheztet. Itt nem arra gondolok, hogy egész nap kopog a szemed az éhségtől, hanem inkább arra, hogy a sikeres fogyás után annyira rá vagy éhezve a régi kedvencekre, hogy nem birod ki jutalmazás nélkül. Őszintén a 2. hét utána már sikitottam, ha zöldsalátát láttam, pedig előtte szerettem.

2016. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!