Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le szeretnék fogyni mit tegyek?

Le szeretnék fogyni mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 168cm 65kg. Most lesz a nyári szünet és így majd jobban tudok figyelni mit eszek és tudok majd sportolni(futni,úszni,biciklizni) 10kg-ot szeretnék fogyni 3hónap alatt sikerülni fog?

2016. máj. 26. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Reális céljaid vannak, akár sikerülhet is. Bár a te korodban főleg nem pörögnék rá nagyon. Mozgás, jobb életmód, visszafogott mennyiség, valamit tuti elérsz vele, de ha nem 10 kilót, akkor nem annyit. Érezd azért jól magad, ha egyszer nyár van :)
2016. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is nagyon örülnék még akkor is ha 5kg-ot fogyok és remélem sikerülni fog
2016. máj. 26. 20:48
 3/12 anonim válasza:

Bár elég durva cucc, de kezdésnek jó és utána sem jön vissza persze csak ha nem zabálsz utána össze-vissza hanem egészségesen és mértékletesen táplálkozol.


Bécsi diéta, [link] . Én 0 mozgással 2 hét alatt 9 kilót fogytam tőle. Fehérjében gazdag tehát semmi bajod nem lesz tőle illetve meg van a napi 3 étkezés, én pl nem iszom kávét így natúr teákkal helyettesítettem ezt a részét. Bár a honlap nem írja, de 2 hétig kell csinálni, értelem szerűen a második héten is ugyan ez a menü.


Sok sikert, nekem ez adta meg a kezdő lökést, utána további 20kilótól szabadultam meg igaz nem csak az egészséges étrendel hanem heti 6x 3 órás súlyzós edzéssel, de rajtam több felesleg volt mint rajtad :)

2016. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két hét alatt -9 kg,meg heti 3x6 órás súlyzós edzés? Aha... Kérlek mesélj még! :-)
2016. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6x3-at akartam írni. :-)
2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló kérlek ne osztogasd a rohadtul hülye tanácsaidat, pláne egy fejlődő szervezetben lévő tininek, mert elhiszi.


Kedves kérdező, csakis életmódváltással, megfelelő szénhidrát fehérje fogyasztással tudsz fogyni. Ja és nem biztos, hogy 3 hónap alatt eléred, de legyél kitartó.


Szóval sovány húsok: csirke, pulyka, hal, sovány marha

sok zöldség

gyümölcs minimálisan és inkább a nap első részében

szénhidrátnak zab, köles, hajdina, bulgur, barnarizs, jázminrizs, basmati rizs, 100% rozsból készült kenyér, kuszkusz stb.

tojás, sovány túró, natúr joghurt, mozarella


sportnak a futás nem rossz, még a súlyzózást a te korodban nem mondom. De egy könnyed aerobicot még bevezethetsz.


Szerintem így sikeres lesz a fogyás, amúgy a 10 kiló nekem soknak tűnik fogyás szempontból neked.

2016. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nem nagy hiszek abban hogy 2 hét és lefogysz mivel te sem két hét alatt szedted fel azt a súlyfelesleget amit leadtál de köszönöm hogy próbáltál segíteni :)
2016. máj. 27. 15:07
 8/12 anonim válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy 2 hét alatt adtam le mindent ... 9 kiló ment le. Nekem segített és én sem voltam több 15 évesnél amikor megcsináltam, semmi bajom nem lett tőle és a mai napig folyamatosan sportolok. Én sokáig küzdöttem minden szar diétával, de mivel türelmetlen típus vagyok ezért választottam ezt. Szerintem fölösleges lehurrogni, mindenkinek más segít. Ha megnyitottad volna a diétát látnád, hogy minden szükséges meg van benne. És nem tudom mi olyan hihetetlen a heti 6 alkalommal való edzésben ...
2016. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heti 6-szor csak a haladó meg a profi testépítők csinálnak súlyzós edzést (talán) de még talán ők se három órát. Ha te három órát tudtál súlyzózni, akkor az nem edzés volt, hanem pi.nalegyezés.
2016. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem mondom, hogy haladó, de tavaly januárban kezdtem el a testépítést, ahhoz, hogy elérjem a céljaim kell a heti 6 nap edzés.
2016. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!