Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 182 cm magas,16 éves lány...

182 cm magas,16 éves lány vagyok, és 78 kiló, legalább 8 kilót kéne leadnom, a 90 napos megfelelő számomra, vagy ez csak nagyobb súlyfeleslegnél használ? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nyárig vissza kéne fogynom olyan 68-70 kg-ra, de légyszi ne írjátok hogy 'sport', mert csak bicikliznem szabad (a porcok ((térd&csípő)) közül kopik ki az ízületi folyadék-'gyári hiba':S), és higgyétek el, biciklizem is, csakhogy ez így sajna kevés...
2010. ápr. 10. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ennyit biztos nem kell fogynod! Leszel szíves rendszeresen mozogni, és egy változatos étrendet beiktatni rendszeres zöldség és gyümölcsfogyasztással és minimum másfél liter folyadék bevitelével naponta (víz vagy saját készítésű tea vagy limonádé).
2010. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbálnám a helyedben a súlyzós edzés (azt ezek a tünetek mellett is lehet). Emellé pedig egy személyre szabott diétát ajánlanék, lévén (bár van akinek bejön a 90 napos, míg csinálja, utána viszont visszaszedi csőstül) nem a "legnormálisabb" diéta, amit ha belegondolsz Te is tudsz...

Szerintem olvass kicsit utána, és ne diétát, hanem normális étkezés válassz, amivel simán le lehet addig azt a 8 kilót adni. Napi 5-6 étkezés helyes ételekből, jókor jót elv alapján sikerülni fog. Ha anyagi kereteid megengedik simán megéri pár ezer forintért egy szakemberrel beszélni, aki elmondja az alapokat, és onnan már úgy variálod, ahogy akarod. Nem lesz unalmas, nem leszel éhes, és fogyni fogsz.

Viszont jó tanácsként, ne dietetikushoz menj, inkább egy jó személyi edzőhöz.

Sok sikert!

2010. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Vágd le a karod! Ha kevés, lecsíphetsz még néhány lábujjat.
2010. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

"légyszi ne írjátok, hogy sport". Ámen. Nekem is szar a térdem mégis megoldom. A bicikli meg fasza. Napi egy óra monoton, lassú tempó, gyenge fokozaton.

Amúgy meg étrend és életmódváltás. Ha ezeken nem változtatsz, akkor maradsz az ami vagy.

2010. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért kértem, hogy ne írjátok, hogy sport, mivel naponta 2 órát biciklizek és heti 3 tesiórám van, amin a futáson kívül mindent csinálok... amúgy a leghasznosabb választ köszönöm a 2. válaszolónak!
2010. ápr. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!