Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet hatasos ez a 90...

Hogy lehet hatasos ez a 90 napos dieta, ha egyszer annyit eszik az ember, amennyit akar?

Figyelt kérdés
Nem ertem komolyan. Van pl gyumolcsnap ok, annak keves a kaloriaja, de a kemenyito nap, vagy mi, ahol allitolag pizzat is lehet enni. Megis hogy fogyhat az ember, ha megesik 2 nagy pizzat egy nap?
2016. jún. 6. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ilyen "diéták" nem működnek. Egyedül a teljes èletmódváltás az, ami hatásos. A többi csak humbug.
2016. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

A gyümölcsnak sem OK. A gyümölcsök elég kalóriadúsak (nem akármelyik, persze), nem véletlenül esznek könnyen 3000 kcalt a gyümölcsevők napi 3 viszonylag gyorsan lezavart étkezéssel is.

Jó, pakolniuk kell a datolyát a turmixba, de megoldható.


1 kiló gyümölcs konkrétan semmi, 2-3 kiló s még mindig nem igazán ettél aznap, szóval azért el lehet szállni a kalóriákkal... Ami szinte mind cukor...

Aki persze képtelen sok gyümölcsöt enni, az koplal, szenved, mint a kutya és fogy.

Én bevágnék fél kiló epret, cukormérgezést kapnék és a következő 10 szénhidrátnapot élből kihagynám, másnap rá se tudnék nézni az uborkánál durvább szénhidrátokra. Beállna a ketózis és kicsit jobban lennék, csak az zavarna meg, hogy az izmaim folyamatos bomlását mindössze a 4 naponta beeső fehérjenap lassíthatja valamelyest... A farkasokra gondolnék s megnézném, milyen az, ha a fehérjebevitelem 300, 30, 30, 30 grammm... Bár vonzana a 350, 0, 0 is, semmit enni sokkal jobb, mint szénhidrátot, az elején csupán a zöldségek csábítanának el (90 naposban szabad enni valamilyen zöldséget mindennap? ha nem, akkor is ennék, bár az egész azon alapul, hogy kényszerítve vagyok, mert én ilyen egészségtelen önsanyargatást szabad akaratomból semmiképp nem végeznék. különösen inkompatibilis vagyok vele, bár igazából mindenki az).

De nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy a fehérjenap éjfélkor betolt 10 tojásból (ha a zsír se mehet, akkor 20 fehérje, de az gyorsabb felszívódású, a csuda vigye el) másnap délre hírmondó sem marad és 2,5 napon át izmot bont a test szinte minden gramm aminosavért... A zöldségekből jönne pici, de az nem sok.

Utálnám. Inkább zsírböjtöt tartok, ha izmot akarok bontani, az sokkal, sokkal élvezetesebb és 1000 kcal mellett pompásan jóllakott vagyok egész nap, az inzulinszintem pedig szép alacsonyan tartózkodik.

2016. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden mennyiségben lehet enni, le van írva, hogy mekkora számít egy adagnak. És szénhidrát napon van a pizza, nem keményítőn.
2016. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A teljes életmódváltás, cukrok, zírok, szénhidrátok bevitelének drasztikus csökkentése és sport a kulcsa a fogyásnak és a szálkás testnek.


A diéta típusok csak reklámfogások, ahogy a Norbi update is.

2016. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak az update-ből a Norbi szedi meg magát, a 90 naposból meg senki.
2016. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!