Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek ha már leadtam és...

Mit tegyek ha már leadtam és elértem a 90 napos diéta alkalmával a kitűzött súlyom de még nem telt le a 90 nap?

Figyelt kérdés
Még csak a 45. napnál járok de elértem a kívánt testsúlyt. Ilyenkor mit kell tenni? Mert ha folytatom még fogok fogyni amit már nem szeretnék

2016. jún. 11. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én befejezném, minek tovább fogyni, ha már elérted a kívánt súlyodat???

Olvasad el ismét a leírást, mert abban benne van, hogy mit tegyél, ha befejezted:

"a diéta befejezése után további 90 napig a reggeli csak gyümölcs lehet!"

2016. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elolvastam a leírást, érdekes, hogy a proteinnapon is lehet enni egy szelet kenyeret a fehérjével együtt. Ez szerintetek nem ellentmondás egy kicsit?

A szénhidrátnap szerintem nagyon durva...

Ha neked bevált a diéta, nem kell folytatnod. De szerintem érdemes lenne a továbbiakban is figyelned arra, mit eszel, hogy ne hízz. Ez az ételpárosítás nem hülyeség, folytathatnád úgy, hogy fehérjét csak zöldségfélékkel, szénhidrátos vagy keményítős ételeket is csak zöldségekkel eszel, és délelőtt csak gyümölcsöt.

2016. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!