Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnek lefogyni? 14/L

Hogyan tudnek lefogyni? 14/L

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok, es 49 kg. Nem erzem magamat olyan daginak, de azert van rajtam egy kis felesleg, kb 4-5 kg, amit leszeretnek adni meg a nyar folyaman. Tudtok irni otleteket, hogy mivel erhetnem ezt el? Elore is koszonom:))

#diéta #fogyókúra #étrend #Sport Kalória
2016. júl. 6. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon azt ajánlom, hogy ne egyél édességet, nasikat, gyorskaját, ne igyál cukros üdítőket, és fuss, biciklizz, görkorizz vagy ússz. Amúgy fogynod nem kell max formásodni.
2016. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jellegű kérdés még nem volt itt,de biztos lesz majd, aki 864000-szerre is leírja ugyanazt. Nekem ötletem sincs.
2016. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mozogj valamit. nem kell fogynod am.
2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%

A nasizással nem kell felhagynod. 14 évesen már beengednek az edzőtermekbe. Ott valassz olyan gépet ami azt a részt mozgatja meg ahol felesleg van 😃

Vagy pedig menj reggelente úszni, egyél sok sárgadinnyét, felülésezz. Hamar hatni fognak. 😉

2016. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

49 kg-mos embert én még nem láttam kövérnek soha, de ha szent meggyőződésed, hogy "dagi" vagy, akkor:

-Járj el futni - eleve jót tesz

-Ne igyál csak vizet (néha nem árt ha üdítőt iszol, de én mondjuk régen nem is ittam mást)

-Ha van otthon súlyzókészlet, akkor ott, ha nincs, akkor konditerembe lemész és ott elkezdesz edzeni. Nem, nem lesznek két alkalom után "ronda nagy" izmaid, inkább pont, hogy formásabb leszel tőle.

(Nem mindegy, hogy valaki 49 kg és formás, erős, jó állóképességű, vagy 49 kg lomha, attól is elfárad, hogy feláll a székből + mivel izma nem sok van, ezért a maradék súlyt is hájból szedi össze.)

2016. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
160cm 49 kg az pont jó. Ne legyél már . Egyél sokat. Gyors az anyagcseréd amúgy is.
2016. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:

Szörnyű ez a mai fiatalság! Le akarsz fogyni, de meddig? Mindegy.

Szabadtéri nyári sport kéne, én nem fogynék a helyedben, csak szépen formásítanám, kidolgoznám a testem, úszás tök alkalmas rá nyáron. nem leszel nyeszlett gyenge pálcika, hanem vonzó edzett nő benyomását kelted.

2016. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!