Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90kg vagyok lány 170cm,...

90kg vagyok lány 170cm, leszeretnék fogyni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban az étkezésre figyelj, a fogyás titka 70%-ban az étkezés, a 30%-a mozgás.

Kalórakalkulátort használj támpontként, a napi szükséges kalória alá menj kb 300 kalóriával.

Iktasd ki a fehérlisztet, cukrokt, tésztafélét. Sok zöldség, gyümölccsel vigyázni mert magas a cukortartalma, de lehet és kell is fogyasztani, sovány tejtermékek, túró, sovány hús (pulyka, csirke, nyúl, vadhús) zsíradék oliva vagy lenmagolaj.

A mozgást kezdheted kocogással, úszással, biciklizéssel, ami kíméli az izületeidet a nagy terheléstől, ha veszítessz a súlyodból akkor áttérhetsz a futásra, kardiozásra, otthoni tornára, millió van you tube-on.

Ami bejött nekem, hogy napi szinten vezettem egy füzetbe, hogy mit ettem aznap. Illetve, 3 liter víz a minimum.

Az elején el fog indulni és lesz amikor megáll majd a fogyás. Akkor se add fel, csökkentsd tovább a kalóriát (akkor már könnyebb lesz kicsivel) és növeld a mozgást. Időtartamban, intenzitásban. Érdemes a tornákat is variálni, hogy az izmod ne szokja meg új inger érje és dolgozzon.

Én 121 kg.-ról fogytam le így 71-re. Sok sikert!

2016. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
170 centi vagy, lányoknál kb. 60-65kg az optimális. Tehát jó sokat kell leadnod, ha megvan az akaraterő és az alázat akkor meglesz a eredménye. Táplálkozásra nagyon figyelj, mondj le az édességekről egy kis időre és ha majd lefogysz, akkor is óvatosan edd az édességeket! Mozogj sokat! Aerobikot melegen ajánlom, a futást hanyagold, mert tönkreteszed a térded, inkább biciklizz!
2016. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Száraz kenyeret és vizet
2016. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
63%

- Én soha sem voltam ilyen túl súlyos....

- Max 10 kg kellett eddig le adnom....

- Az előttem hozzászólókkal egyet értek...de ki egészíteném annyival ami nekem külön be vált....

- Ez a Tibeti Kefir....

- Házi tejből...kefir gombával készül otthon...vagy 5 éve használom...

- Azonkívül hogy Rák megelőző-vissza fordító hatása van...be állítja az étvágyat is....ha eszed alapból nem leszel annyira éhes...és így sokkal könnyebb fogyni !!!

- A gombát kézről-kézre adják...kérdezz utána hogy ahol te laksz...csinálja -e valaki..és kérj..kb 1 kávéskanálnyit...ez át alakít 1 L tejet....

2016. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2016. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

mozogj többet + változtass a táplálkozásodon

MA

2016. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tojás fogyókúra reggeli két főt tojás pirítós naturban és víz (A tojás nem hizlal és azután nem vagy olyan éhes
2016. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nőj inkább még 30 centit, és máris optimális lesz a súlyod.
2016. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TXCowboy ***** válasza:

"Nőj inkább még 30 centit, és máris optimális lesz a súlyod."

Mihez képest lesz optimális? Az átlag petyhüdt 12 egy tucathoz képest?

2016. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!