Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez volt az első napom. Reggeli...

Ez volt az első napom. Reggeliztem 1 szilvát, ebédeltem 2 főtt virslit és 2 darab tojásfehérjét, vacsorának 2 virslit és 1 tojásfehérjét. Jól csinálom a fogyokúrát?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok hogy jól csináltam-e.
2008. okt. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, de egyél többet, mert el fogsz szédülni :D Nyugodtan ehetsz még máskor többet is!
2008. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csak abban az esetben csinálod jól ha az éhhalál a célod, vagy ha egy kismadár vagy. Akkor is hatásos a diéta ha ennél egy picit többet eszel. Főleg a reggeli egy darab szilva durva, jó, hogy nem ájultál el vagy ilyesmi... Szóval ilyen formában ezt 90 napig nem fogod bírni. Ha nem szeretnéd idő előtt feladni (mert az éhezést azért nem lehet sokáig bírni..), akkor egyél normálisan. (Pl. reggelire én mindig megettem kb. annyit, hogy egy banán + alma, vagy ha szilva, akkor 10 - 15 szem, vagy szőlőből egy fürt, vagy 2-3 barack, stb... szóval normális mennyiséget). És hogy fogytam-e? Igen, 15 kg-t. Úgyhogy nem érdemes túlzásba vinni.
2008. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de HÜLYE vagy. ha továbbra is így étkezel ilyen szénhidrátszegényen, leesik a vércukrod, kiürülnek a B vitamin raktáraid, feszült, ideges leszel, mert nem kap az agyad elég cukrot.


A teljesőrlésű kenyereket nyugodtan beiktathatod az étrendedbe, nem beszélve a zöldségekről, amik egyáltalán nem hízlalnak korlátlanul fogyaszthatóak. És a reggeli gyümölcs is kifejezetten előnyös a fogyókúra alatt, felpörgeti az anyagcserét, méregtelenít.

2008. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megfogadom
2008. okt. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!