Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mar kethonapja csinalom a...

Mar kethonapja csinalom a dietat, kisebb csalasokkal neha?

Figyelt kérdés
98kg voltam most vagyok 86. Az elejen kemenyen sportoltam melle, napi ket orat norbiztam ket hetig, utana kb 1 honapig semmi, mert nem volt idom heti kb 2szer tornaztam es most heti ketszer sulyzos edzek es 3-4szer futok, egyszeruen imadom a futast, idaig kikelteni nem lehetett az agybol de most beleszerelmesedtem. Viszont amiota futok faj a terdem...a nagyobb problema hogy a hajam sokkal jobban hull. Nagyon megijedtem tegnap hogy kb egy csomo haj kihullott...a dieta mellett milyen vitamint vagy mit egyek hogy ez megszunjon??? 18/l

2016. nov. 3. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Multivitamin+c+d+izületvédő. A futást lehet hanyagolnod kéne, amíg a térded rendben nem lesz. A tempós gyaloglás vagy kerékpározás is jó. A hajhullás lehet a diétád miatt van. Nem írtál róla semmit.
2016. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A térded sok mindentől fájhat, mindenképp menj el fizikoterápiás kivizsgálásra. Az én terdproblémámat pl. a csípő és fenék izmok erősítésével lehetett megoldani.


A hajad hullhat vitaminhiánytól, ha nem megfelelően étkezel.


Magadtól kezdtél el fogyózni vagy orvosi segítséggel?

2016. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magamtol kezdtem el. Igazabol idaig is sportoltam szoval izom van rajtam nem csak haj de azert van mit fogyni. Par napja lettem figyelmes ra hogy pl fesulkodesnel meg csak ugy random mikozbe osszefogom coffba kb tizszer annyi hullik ki. Idaig egy egy szal ami normalis szerintem most meg ilyen fel ujjnyi vastagsagu haj hullik ki minden alkalommal.
2016. nov. 3. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:
anorexiásoknak hull a haja, és aki nem eszik eleget
2016. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjehiányos étrend is okozhat hajhullást. Esetleg ha hidegben sapka nélkül futsz.

Nagy túlsúllyal nem előnyös a futás, nagyon terheli az izületeket. Gyors tempójú séta jobb lenne neked, vagy biciklizés, úszás.

2016. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem észre, a 90 napos diétát folytatod? Na az tényleg fehérjehiányos, és meglehetősen egészségtelen.
2016. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem a 90 napost csinálod?

Mert igaz én lefogytam tőle, viszont a szép dús hajam fele csomókban kihullott. Borzalmas volt 17 évesen. Nem mertem fésülködni.

2016. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 90 napos teszi tönkre a szervezeted. Ennél még a Norbi update is sokkal jobb, hagyd abba ha fontos a hajad. Mint ahogy futni sem kéne 20kiló súlyfelesleg felett, mert haza vágod az ízületeid, sétálni is csak jobbféle futócipőben.
2016. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!