Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha minden nap kb 3x50 felülést...

Ha minden nap kb 3x50 felülést végzek és ehhez hasonló gyakorlatokat otthon, ez elegendő lenne pár kiló leadására? 14l

Figyelt kérdés
Egyébként sportolok heti 2x (elvileg) csak tavaly óta borzasztóan elhanyagoltam, alig jártam, na meg a karácsonyi nassolás is "rám" tett egy lapáttal. Mit tudnék tenni, mert kb 3-4 kilóval több vagyok. (A táplálkozás szempontról annyit hogy egészségesen étkezem, olyat ne írjatok hogy egyek ilyen olyan zsírszegény ételt, vagy kevesebbet mert az édesanyám óv engem a soványságtól és nem engedi hogy keveset egyek :'D <3) 14l 158cm 55kg.

#sport #tömegcsökkentés
2017. jan. 16. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig ha túlsúlyod van, akkor nem étkezel egészségesen. Csupán testmozgással fogyni nagyon bizonytalan. Ha mégis ehhez ragaszkodsz, akkor a 3x50 felülésen túl fuss egy órát minden nap.
2017. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ezek szerint ez túlsúlynak számít?
2017. jan. 16. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van rajtad némi felesleg, de hogy mennyi, az a testalkatodtól függ.
2017. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kevesebbet enni, csak nasit meg csokit ne fogyassz. Rendes kajából meg pl.: teljes kiőrlésű (ha ez még nem tartozik az "ilyen olyan zsírszegény étel" kategóriába). Az edzéstervedet meg gondold át szerintem, "3x50 felülés meg ehhez hasonló gyakorlatok" nem tudom mit takar, de szerintem konkrétabban kéne kidolgoznod valamit. Keresgélj, hogy milyen gyakorlatok mit erősítenek/formálnak, írogasd ki őket és azokból állíts össze egy hetes edzéstervet. Az egy hétben meg mindenképp kell pihenő is, szóval ha rendesen edzel kell minimum egy szabad nap regenerálódni!
2017. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2017. jan. 16. 20:58
 7/7 anonim válasza:
Fussál inkább
2017. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!