Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 8napja kezdtem a fogyókúrát,...

8napja kezdtem a fogyókúrát, de mivel nagyon válogatós vagyok ezért gyakran előfordul, hogy egész nap szinte semmit nem eszek vagy csak nagyon minimális adagokat. Ha így bírom mert nem vagyok éhes hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Az baj ha néha kihagyom a reggeli gyümölcsöt? Szénhidrát napon ha lehet enni pizzát azt csak sajt és hús nélkül eszitek?

2017. jan. 18. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hatásos lesz annyiban, hogy fogyni fogsz. Annyiban nem lesz hatásos, hogy jó sok izmot fogsz veszíteni, és könnyen rosszul lehetsz, mondjuk elájulsz.
2017. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha pedig nem csak belassul az anyagcseréd, hanem huzamosabb ideig ezt fogod csinálni és valóbansokat fogysz, akkor fszán lógni fog a bőröd. (y) Csak így tovább, a 90 napos amugy is gyökérség.
2017. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogyókúrázni kéne, hanem kialakítani egy olyan életmódot, ami normalizálja a súlyod és hosszú távon fenntartható, egészséges.
2017. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, azért választottad a 90 napos "diétát', mert 90 napot áldoznál az életedből a fogyásra. Most mondom, hogy teljesen feleslegesen pazarolod az idődet, ennél még azzal is jobban járnál, ha egyáltalán nem diétáznál.


1. Tudjuk, hogy a színhidrát hízlal. A 90 naposban van ugye szénhidrátnap, van keményítőnap (keményítő = szénhidrát), van gyümölcsnap (gyümölcs = cukor = szénhidrát), és van fehérjenap. Egyetlen okot mondj nekem arra, hogy az idő 75%-ában csak szénhidrátot zabálni mitől fogyasztana!


2. Igen, ha egész nap semmit nem eszel, akkor fogyni fogsz - ezt nem vitatja senki. (Más kérdés, hogy ez mennyire egészséges, és azt sem értem, akkor miért kell a 90 napos, miért nem eszel normális kajákat kisebb mennyiségben?)


3. Amit mindig mondunk: koplalásra rákajálni (mert ugye 90 nap múlva vége a diétának) = gyors visszahízás. Akkor viszont miért kezdesz bele egyáltalán?


Gondold át, tényleg megéri-e.

2017. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

"Tudjuk, hogy a színhidrát hízlal."


Ahogyan a zsír és a fehérje is, magyarán minden, ami kalóriaértékkel bír és emészthető.


Le kéne már számolni ezzel a "szénhidrát a bűnös" hozzáállással és normálisan étkezni.

2017. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Járok edzeni heti 2x-3x suli időben , de nagyon sokat kell tanulnom az egyetemen nincs idő minden nap a normális étkezéssel foglalkozni főleg ha reggel 8-tól este 7-ig bennt vagyok. Nem 90 napot áldozok a fogyásra csak ahhoz hogy kialakítsak egy normális életmódot szeretnék vlahonnan elindulni. Egyébként nem vagyok kövér. 165cm vagyok és 64kg voltam ami nem kövér, de már nem is előnyös viszont nem gondolom, hogy ha lefogyok 5-6kg-t akkor ilyen súly mellett lógni fog a bőröm.Tudom hogy nem egészséges hogy ilyen keveset eszek csak egyszerűen nem szeretem se a húst se a zöldségeket eléggé ahhoz hogy normálisan tudjak étkezni.
2017. jan. 18. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemista létedre lustaságod, rendszertelenséged tudatos fogyókúrára fogod?

Remélem, büfé szakon tanulsz.

2017. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
dubitus ha el tudtad olvasni hogy egyetemista vagyok azt már nem sikerült hogy heti 2-3x edzek,szerintem ez nem lustaság egyetem mellett? általában normálisan étkezem de mivel karácsony volt és vizsgaidőszak nem mozdultam ki és többet is ettem.
2017. jan. 18. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

" nem szeretem se a húst se a zöldségeket eléggé ahhoz hogy normálisan tudjak étkezni"


Akkor ez itt egy rossz szokás, amivel le kéne számolnod. Amúgy azért nem szereted, mert megszoktad a hulladék, ízfokozós kajákat és egyszerűen idegenek a valódi ízek számodra.


Ha egyetemista vagy már, akkor nem kisbaba, tessék dolgozni azon, hogy megszeresd őket.


Próbálj ki új ételeket, ízeket, fűszereket. A rosszul elkészített zöldség undorító, de ha kicsit utánaolvasol, remek recepteket találhatsz.

2017. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tudjuk, hogy a színhidrát hízlal."

Ahogyan a zsír és a fehérje is, magyarán minden, ami kalóriaértékkel bír és emészthető.


Bocsánat, pontatlan voltam. Ha mindenből normálisan eszik az ember, és kalóriadeficitben lesz, akkor nem hízlal.

Úgy értettem, hogy ha valaki az egész napos kaját szénhidráttal fedezi.


----

Kérdező, nem gondolod, hogy ha életmódot akarsz váltani, akkor azt csak úgy érdemes, ha egy rosszabbat váltasz egy jobbra?

Nem tudom, eddig hogyan étkeztél, de ennél rosszabb nem nagyon lehetett.

2017. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!