Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétánál a reggeli...

90 napos diétánál a reggeli gyümölcsöt el lehet hagyni? Illetve a szénhidrát napnál azt olvasom mindenhol hogy akár pizzát is lehet enni. Ilyenkor sajt és hús nélkül kell elkészíteni? Fehérje napon brokkolit lehet enni vagy csak salátát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
dietaban pizza? az igen. :D ekkora marhasagot.
2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
részvétem
2017. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A 90 napos diétának nevezett fost kéne elhagyni.

Okulj:

[link]

2017. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Első, simán lehet diétában pizza, miért ne? A pizza nem akadályozza a kalóriadeficit tartását.

A 90 napos persze orbitális baromság, évek óta egyik fő oka, hogy unintelligensnek tartom az emberiséget. Legalább néznének utána az alapoknak, ha már az egészségükkel játszanak. De nem, ahhoz lusták.

2017. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve csináltam a 90 napost, fogytam 9kg-ot alatta, de a végén húztam már a strigulákat hány nap van még hátra, meg mindig pont azt nem ehettem volna amit akartam. 70-ről indultam 61 kg-val zártam majd fél-egy év alatt visszaszedtem a dupláját. Tavaly 82 kg-ról kezdtem az életmód váltást, figyelem mennyi kalóriát viszek be, cukor helyett nyírfacukrot használok, zsír helyett kókuszolajat, cukros helyett light üdítőt iszom, lisztnek pedig zablisztet, őszre elértem az 56 kg-ot és azóta is simán tartom, pedig bűnözők elég gyakran csokival...
2017. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!