Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék elkezdeni gyúrni de...

Szeretnék elkezdeni gyúrni de nem tudom hogy kezdjek neki!?

Figyelt kérdés

Hogy kezdjek neki eddzeni, gyúrni?(has, comb, kar)

Most 158cm 65kg és 16éves vagyok. A nyáron 80kg voltam és lefogytam 65re. Még le szeretnék adni 5kg-ot és utánna szeretnék izomra gyúrni sajnos hogy lefogytam maradt rajtam elég csúnya felesleges bőr és kérdeztem hogy ezzel mit kéne csinálnom és mindenki azt mondta hogy kezdjek el gyúrni de nem tudom hogy hogy kezdjek neki. Valaki tudna segíteni ötleteket adni??



2017. jan. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőröd össze fog menni, csak idő kérdése, fiatal is vagy még. Ha lány vagy, keress súlyzós tornavideókat neten, és kezdj el 2 naponta tornázni, amennyit bírsz.
2017. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hirtelen fogyás miatt lett ott gondolom az az ottmaradt bőr, ha egy nagyobb felületről van szó azt nem biztos hogy el lehet tüntetni, de ha kisebb az a rész akkorsem fogod tudni teljesen úgy eltüntetni hogy ne maradjon nyoma.

Ha el akarsz kezdeni gyúrni bőven elég kezdőnek heti 2-3 alkalom edzés. Nem feltétlenül kell edzőterembe járni első alkalmakkal, kezdésnek elég az egyszerű, otthon végezhető gyakorlatok, neten nagyon sokat találsz. Mellette eljárhatsz futni. Fontos még hogy változtasd meg az étrendedet is, vagy legalábbis nagyon sok egészséges ételt egyél. Aprólékosan (!!!) csökkentsd a túlzott só, cukor, és zsírbevitelt. Igyál sok folyadékot. Korán feküdj le aludni.

A legfontosabb dolog mégis hogy fejben kontrolláld hogy te tényleg változtatni szeretnél, és akkor mindig meglesz a motiváció!

2017. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!