Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segitség! Utálom a testem....

Segitség! Utálom a testem. Kövér vagyok hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
21 éves vqgyok és nő 71cm és 82-84 kg között vagyok mindig reggel mig nem eszek semmit 81-82 vagyok estéremár fel megy! Nem eszek sokat. Nem regeglizek 14.00 kor szoktam enni az változó hogy mit rizset krumplit vagy valami hust egy normalis tányéral általába következönek olyan 20.00 kor eszek és ennyi. Probáltam már diétákat nem segített mindig visszajöttek a kilók egy hét után. A combomon van több felesleg mit ajánlotok milyen sportot? Vagy milyen diétát hogy könnyen és gyorsan fogyak rövid időn belül?

2017. febr. 17. 15:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%

Valószínűleg túl sokat eszel, a leírásból ez még nem derül ki.

Ha a te szempontodból viszonylag keveset eszel és nem fogysz, akkor nem hiszem, hogy sok esélyed van gyors fogyásra, de a gyors fogyás is hónapokig tart, bizonyára nem apró a felesleged.


Vált életmódot s ha ez kevés, számolj kalóriát... Ha irreális a (nem)fogyásod, pedig megteszed, ami tőled telik, akkor vizsgáltasd ki magad. Jelenleg kevés az infó.

2017. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Könnyen és gyorsan nem lehet fogyni. Ha nem fogysz, és ezalatt nem azt értem, hogy "már két napja fogyózok, de még semmit sem fogytam", hanem azt, hogy hetek óta nem változik a súlod, akkor csökkenteni kell az étel mennyiségét. Azt is mondhatnám, hogy ha utálod a tested, ne etesd! :-) Persze hogy mennyit eszel, és mennyivel csökkented, azt akkor tudod igazán, ha méred. Még ha jól is csinálod, nem lesz gyors. Ha egészségesen akarsz fogyni, havonta nagyjából 2 kilót tudsz leadni, tehát egy évig is eltarthat. Ha kicsit keresgélsz, biztosan találsz étrendeket valamelyik fogyókúrás oldalon.
2017. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%
Mondanám a kalóriaszámlálást, de mivel írni sem tudsz rendesen, nem hiszem, hogy meg tudnál birkózni a számokkal
2017. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló 1600 kcl körübelül. Elnézelést a hibákért 2 évesen költöztem külföldre ezért az itteni nyelvtan tanultam.
2017. febr. 17. 16:29
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azzal azért fogyogatnod kellene. Ki kellene számolni egy picit pontosabban. Akárhogy is, ha heteken át nem változik a súlyod, akkor csökkentsd kicsit az adagot, míg nem áll be a két hét alatt egy kiló fogyás.
2017. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló nem nem eszek sokat vagyis gondolom nem 2 tányér étel naponta. Ma 14.00 salátát ettem virslivel. A gyors fogyást ugy értettem hogy legalább nyárra legyek 10 kg kevesebb.
2017. febr. 17. 16:37
 7/32 A kérdező kommentje:
Vigyem le a kcl számát 1000-re?
2017. febr. 17. 16:47
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, mondjuk napi 1 óra szobabicikli, vagy kocogj/sétálj. De ha tényleg 1600 kcalt eszel 84 kilósan és nem fogysz, akkor endokrinológushoz kell menned, mert pajzsmirigy beteg vagy. Az esetek 95%-ban pedig (nem azt mondom, hogy ez rád is vonatkozik), amikor valaki azt mondja, hogy eszik 1600 kcal-t, akkor nem számol nasikat, üdítőket, ezt azt, és a végén kiderül, hogy eszik 2500-at, ne csodálkozzon h nem fogy.
2017. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%

Az általános fogyókúra recepteket és tanácsokat felejtsd el, keress olyan szakembert aki személyre szabott tanácsokat tud adni.

Lehetőleg ne Schobert Norbit :)

2017. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne vidd 1000-re, mert az már veszélyes, főleg a te adataiddal. Nőknek napi 1200 kalória a jól bevált mennyiség, de a te méreteiddel hozz lehetne tenni kicsit. Mint írtam, az 1600-nak működnie kellene, ha tényleg annyi. Ha nem működik, vidd le 1400-ra!
2017. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!