Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 4 es fel honapalat le akarok...

4 es fel honapalat le akarok adni jo par kilot, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

15 vagyok edigg egesz eletemben csont sovany voltam, most sikerult elhiznom viszont nyar elot le akarom adni a felesleget, a sulyom 70 kilo viszont van egy kiss hasam igy hat a haskockam nem laccodik es nagyon zavar engem.

nem szeretnek ithonrol elmeni szoval valami ithoni edzes vagy valami dieta kelene. elore is koszonom!!



#dieta/15/kaja/edzes/zsir/hurka/has/sport/elelmieszer/fogyokura/fogyo/kura
2017. febr. 24. 23:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Probalj keveset nassolni, egyel rizst, csirket, zabpelyhet, zoldseget, puffasztott rizst, barnakenyeret, fott tojast

Ezektol eltelsz es kevesbe hizlalnak (azert ezekbol sem kell egy labassal megenni egy evesre)

Csinalj felulest, fekvotamaszt, hasprest. Nyomj fekve (ha nincs sulyzod. Egy bot ket vegere kotsz egy-egy palack vizet)

Illetve ha van lehetoseged kocogj/setalj, es biciklizz :)

2017. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ajánlom,hogy előtte tanulj meg írni,konkrétan szörnyű volt végigolvasni.
2017. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Egy német néninek van egy könyve azt hiszem Eva Aschenbrenner. A könyv címe Gyógynövénypatika. Abba olvastam, hogy almaecetes vízzel gyorsan lehet fogyni ha közben nem eszel mindenféle egészségtelen ételt. Van aki szerint ez egészségtelen de szerintem jó megoldás.Egy centi almaecet felöntesz vízzel és ebéd közben két falatonként kortyolsz egyet. Szerintem úgy is működik ha utána hajtod le mert az íze nem valami jó. Csak nem szabad túlzásba vinni mert hashajtó hatású lehet.
2017. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! viszont a felhasznalok nak irom ezt aki ezt irta : Ajánlom,hogy előtte tanulj meg írni,konkrétan szörnyű volt végigolvasni. ruhadtol nem ez volt a kerdes b+ es tudod miert ilyen a helyes irasom? mert tul hamar eljotem Magyarorszagrol Angliaba, igy nem tudtam meg tanulni, nem tudom de a te vilagodban mindenki magatol tanulja a dolgokat? nem hiszem.
2017. febr. 25. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert kell megvarni a tavaszt a fogyassal😂😂 aztan ilyenkor jonnek a kerdesek : hogyan fogyjak 1honap alatt 20kg-mot😂😂😂
2017. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kerdes ben azt irtam hogy 4 honap allat le akarok fogyni, es nem azt hogy 4 honap mulva..
2017. febr. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!