Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tanács kellene. Úgy érzem...

Tanács kellene. Úgy érzem izmot is bőven vesztettem, hogyan tudnám helyesebben folytatni?

Figyelt kérdés

Újévi fogadalomként vettem rá magam arra, hogy neki induljak ismét a fogyásnak. 20 éves vagyok, és 191 centimre ütöttem a 102.5 kg-ot. Sokaltam és nekiindultam visszafogott étrendel a kardiónak. Rengeteget futottam, és mellette némikor gyakorlatok is voltak. Most kb másfél hónap után mintha 9 kg lejött volna róllam. Örültem neki persze, de már ismerúsök is szemmel észrevették, hogy a felsőtestem totál mintha "beesett" volna, alul pedig maradtam amilyen. Hasam is kisebb, de van még mit ledolgozni, fenekemet meg sose sehogy nemtudtam megszabaditani a feleslegtől, pedig az ami engem a legjobban idegesit. Guggolások, futás, stb és igysem. Felsőtestben látszólag vesztettem izomból, amivel persze nem is számoltam. Tanács kellene hogy hogyan folytassam tovább? Hanyagoljam a cardiót és szedjek proteint edzések mellé?


Tervben úgy volt hogy lemennék 85-87 kg-ra, és utánna mentem volna neki a tömegnövelős erőnléti edzésnek. Fenekemről, derék és hasról leakartam minden erősen látszódó zsirpárnákat.


Ti hogyan folytatnátok a helyemben a fogyást kevesebb izomvesztéssel? Köszönöm


2017. febr. 26. 14:37
 1/3 anonim válasza:

Szia:)

A futas nagyon hasznos es segit szoval azt ne hagyd abba probalj meg 4-5 km -t naponta futni,kocogni!

Ezek mellett az etkezesedre figyelj oda ne igyal cukros uditoket csak vizet esetleg tegyel a vizbe egy kis citromot:)

Ne egyel semmilyen edesseget,vagy egyeb cukros etelt!

Hogy izmosodj csinalj gyakorlatokat ha beirod hogy has vagy fenek gyakorlatok otthonra kifog adni nagyon sokfelet sot ilyenbol meg applikáció is van szoval tolthetsz is le!:) egy het alatt ezzel 4-5kg is fogyhatsz csak az etrendet tartsd be!:)

2017. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt ennyi futástól nem vesztettél izmot hidd el. Ami lement az zsír és víz volt. Én hasonló képp szopok, nekem a derekamon van felesleg nagy része fiú létemre, így mikor felveszek egy megfelelő méretű nadrágot, oldalra kibuggyanok. :D Folytasd tovább a diétát, sok fehérje, 50-60g zsír minimum naponta és annyi szénhidát, hogy nagyjából 1800-2000 kcal körül jöjjön ki naponta. Ha nem csökken a súly, vegyél el 200 kcal-t. Ettől függetlenül heti 2-3x eljárhatnál teljes testedzést tolni konditerembe, segít az izmokat megőrizni.
2017. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt megfelelo feherjebeviteled akkor valoszinuleg izmot is veszitettel.

A feherjepor kiegeszitesnek jo, emellett figyelj h a napi etkezesed jo legyen. Pl csirke, tura, natur joghurt, sok zoldseg is jo feherje forras. Mellette kezdj el edzeni.

2017. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!