Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnek leadni 6kg ot?...

Hogyan tudnek leadni 6kg ot? Es kicsit izmosodni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mindig vekony formas alakom volt egeszen a terhessegemig. 52 kg val kezdtem es 20kg feljott a vegere . Elotte barmit ehettem barmennyit nem hiztam. Augusztusba szultem azota 57-58 kg kozott vagyok es mostis barmit eszek nem hizok tovabb de nem is fogyok. (Szules utan 3het alatt magatol lement ez a 14kg szinte semmit se mozigtam a csaszar miatt) Pedig nagyon keveset eszek egy nap (tudom hogy ez sem jo es nem igy kell fogyni) egyszeruen nem vagyok ehes es elfelejtek enni. Valaki hozzaerto tudna tanacsot adni hogy hogy tudnek megszabadulni nyarig par kg tol? Eddig a zold tea ivast tervezem es sok zoldseg gyumolcs evest meg valami mozgas is kene . Eddig jogaztam de kezdem unni mar es azon kivul hogy hajlekonyabb vagyok nem sok valtozast latok . Az elejen volt izom lazam tole de mar regota nincs . Valaki tudna irni eteleket h miket szabad enni? Es miket kell kerulni? Vagy hogy mennyi kaloriat vigyek be egy nap. Meg esetleg itthon vegezheto edzes sorozatokat ? Koszonom
2017. márc. 13. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

6 kg őszintén nem sok. Nyárig simán leadhatod, ha diétába vagy életmódváltásba kezdesz és mellette olyan mozgásformát helyezel a mindennapjaidba ami zsírégető hatással bír.

Egyél csirkemellet, halat, sok-sok zöldséget párolva, sütve, főzve vagy akár nyersen, kivéve a burgonyát. Egyél gyümölcsöt, de ne vidd túlzásba mert azért abban is van némi gyümölcscukor. Valamelyikben nem is kevés. Ilyen például a banán, vagy ananász. Ezeket kerüld lehetőleg. Fogyassz ezeken kívül tojást sütve vagy főve, ha sütöd akkor olivaolajon vagy kókuszzsíron készítsd. Készítsd magadnak zöldségleveseket, valamint igyál sok folyadékot naponta. körülbelül 3 litert egy nap. Természetesen nem kávét, energiaitalt, vagy üdítőitalokat.

Kerüld a túl zsíros, cukros és szénhidrátdús ételeket.

Mozgásformának válassz olyasmit ami a pulzusszámod növelésével az edzés után is még órákig égeti a zsírt a szervetedben. Vannak ilyen edzéseket tartalmazó videók több videómegosztó portálon is, ha gondolod privát üzenetben küldök linkeket, keress meg ha érdekel.

Ezen apró, de igen hasznos tippek betartásával 6 kilótól igazán hamar búcsútmondhatsz.

Ha kérdésed volna, keress nyugodtan üzenetben.

Sok sikert és eredményes fogyást, formásodást kívánok neked.

2017. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,anyukám több,mint tíz kilót adott le néhány hónap alatt.Ő egyszerűen csak a szénhidrátra figyelt.Evett mindent szalonnát kolbászt..stb. Mondhatjuk,hogy Update Norbi módszerével fogyott le, edzés nélkül.Persze nem vette meg Norbi összes termékét mert baromi drágák.Ő ugyanúgy főzött magának,mint nekünk.Csak édesítőt,norbi lisztet és tésztát használt,magának csinálja a zsemlemorzsát,alacsony szénhidrátos kenyeret eszik..stb.Sőt még süteményt is eszik,azokat is magának csinálja. Egy kis odafigyelés és kitartás kérdése. :)
2017. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kozben facebookon ratalaltam egy csoportra ahol lifetiltes termekeket arulnak hozza etrendet es edzes tervet is kaptam :) most megprobalkozok ezzel remelem hatasos lesz :) az oldalon nagyon sok szep eredmeny van. Van aki tobbet van aki kevesebbett fogyott, de mindenkinel van valtozas.
2017. márc. 22. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!