Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 172 cm magas vagyok és 72 kg,...

172 cm magas vagyok és 72 kg, hasonló adottságokkal mennyit és milyen tempóban, elsoztásban lehet fogyni a szétválasztó diéta alatt?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat várnék!! 12 kg fölösleg van rajtam
2010. máj. 11. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

12 kg felesleg????????? talán nézz kicsit utána:


[link]

[link]


[link]


ja és SPORT!!!

2010. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy kb 64 kg-t dob ki minden számolásnál, és én már azzal is nagyon elégedett lennék. A legjobb formámban viszont 60 kilósan voltam. Eddig eljártam edzésre, sok fehérjét ettem zöldkörettel, nem ettem kenyeret csak teljeskiörlésűt és 5 mhónap alatt fogytam 5 kilót. Ez is valami, de az erőfeszítésemhez képest 0, így muszály belevágnom vmi kúrába ami relatív gyorsabban hoz eredményt. Legalább havi 2 kilót nem 1-et.
2010. máj. 11. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

de minek?????????ha sportolsz izom van rajtad, ami nehezebb azonos térfogatnál, mint a zsír - centiket nézd, ne a kg-okat ;)



amúgy mennyi idős vagy?

2010. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyha ez izom lenne akkor nem érdekelne! Sajnos nagyrésze zsír, és hiába a stepaerobik óra, sosem lesz belőle izom. Alapból laza a kötőszövetem.27 éves vagyok /2 éve szültem/
2010. máj. 11. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, tedd csak tönkre amit eddig elértél, vágjál bele valami degenerált kúrába!
2010. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kúra kell neked, hanem normálisabban összerakott étrend! Ha 5 hónap alatt 5 kilót fogytál, akkor nem volt jó az étrended... ennyi. Miből mennyit ettél? Egy nap hány étkezésed volt? Melyik étkezésre mit ettél?

Kezdj bele egy idióta kúrába, aztán hízd vissza a tripláját...

2010. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sportolj többet, de először is felejtsd el azt a marhaságot, hogy 12 kg súlytöbbleted van
2010. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!