Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyhatnék le 2-3...

Hogyan fogyhatnék le 2-3 hónap alatt 5-6, lefeljebb 7-8 kg ot? Többi a leírásban

Figyelt kérdés
Rengeteget sportolok, de az étrendről nagyon keveset tudok. Azt szeretném megtudni igazából, hogy mit és mennyit egyek reggelire, tízóraira, ebédre, uzsonnára, és végül vacsorára.Köszönöm előre is. /Gyümölcsből is rengeteget eszem/

2017. ápr. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

elösször is amire szügséged lesz: [link]


állitsd be a saját értékeid

aztán ugy kb 1500 kcal legyen az étrend ebböl:

32% fehérje 25% szénhidrát és 43% zsir legyen.

aztán már kezdheted fel vinni amit ettél :D

ha nem értesz valamit nyugodtan kérdezz :)

2017. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VISZONT semmi féle képp ne csinálj semmi "diétát" gondolok a 90napos diétára a paleora v ilyesmire... nem hatásos és csak hizlalnak! ne csinálj hülyeséget!
2017. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elszomorító, hogy hogyan próbálnak fogyni az emberek..

25% szénhidrát? 45% zsír? Ez számomra hihetetlen.. nem csoda hogy mindnek vagy nagy részének az eredménye az evészavar és a falásroham. Felejtsétek már el. Hiába fogysz le így egészségtelenül, biztos hogy vissza fogod hízni. Nekem már az teljesen nem szürreális hogy zsírral próbálnak fogyni az emberek. A másik kedvencem hogy félnek a gyümölcstől, mert nagy része szénhidrát és cukor. Nem véletlen. Az emberi szervezetnek a legnagyobb mértékben szénhidrátot kell fogyasztania és csak kis mértékben van szüksége zsírra és fehérjére, így tud a legegészségesebben működni. A zsírtól túlsúlyosak az emberek. Ha fogyókúrázol akkor a zsírt próbáld minimálisra csökkenteni. Nem unatkozom, nagyon sokat olvasok a témában és orvos szeretnék lenni. Az én étrendem 80%szénhidrát 10% zsír és 10% fehérje. Rengeteg energiám van, így tudok sportolni, vékony vagyok és nincs túlterhelve a gyomrom. Tapasztalatból beszélek, és csak segíteni szeretnék, de persze lehet lepontozni, de ne csodálkozz ha fogyókúra alatt totál szar kedved lesz és utálni fogod az egészet.

Azért sok sikert! Ha mégis érdekel a dolog, akkor nyugodtan írhatsz privátba is.

2017. ápr. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerinted az izom miböl áll? mert szerintem fehérjéböl a zsirban oldódó vitaminokat ne felejtsük ki és oké szénhidrát kell de könyörgöm abbol lesz a legnagyobb zsirpárna...


nézzük az elképzelésed: a végeredmény 2 3 honap alatt 5 10kg+ vitamin hiány haj hullás egyéb betegségek...


az enyém: tonusos izmos test épp anyira h jol nézzen ki egészséges test jobb közérzet.


ha nagyon tudnád mi kell a fogyáshoz akkor nem irnál olyat h "késöbb vissza hizza" mert nem lesz késöbb... ez egy élet mod! ez végtelenig megy... nyilván ha eléri a kivánt sulyt akkor vissza megy 2000kcal hoz akkor lesz kb 30 30% fehérje zsir és 40% szénhidrát. vagy ahogy jonak látja normális keretek között. de nem lesz utánna semmi pizza csoki hambi mert utána 1. hányingere lesz tölük 2. meg szerintem ö se akar ujra az elejétöl indulni ha már meg érkezett a célhoz.


na... ugy hogy elöször olvasgass még aztán szolj hozzá.

kezdhetnéd mondjuk a SÁRGA KAPSZULA-val. nekem az nyitotta fel a szemem hát neked is fel fogja :D

2017. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!