Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Adipex kapszula?

Adipex kapszula?

Figyelt kérdés
Adipexet szeretnek rendelni. Tudom hogy gyogyszer tisztaba vagyok a mellekhatasaival is nem kell kioktatas koszonom. Akinek vannak tapasztalatai vele kerem irjak le, es honnan erdemes rendelni melyik az az oldal ami biztosan nem hamis. Koszonom
2017. ápr. 2. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Tessek, tapasztalat.

Lehet lepontozni, de az az igazsag, barmennyire is faj, hogy hogyha par kapszulatol le lehetne fogyni, akkor aranyom nem lenne dagadt ember a foldon. Etrend, mozgas, nincs mese.


A Tapasztalat:

"Azt hittem, meghalok. - HVG.

Remek cikk, erdemes elolvasni.

2017. ápr. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
1-nek igaza van. Ha ilyen könnyű lenne, akkor egyik diétázó sem "szenvedne" a kilók ledobásával...
2017. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy megfeleloen osszeallitott etrend mellett gyerekjatek. Meg ehezni sem fogsz, sot..
2017. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz, ha feldugod a s..ggedbe, és ráülsz, majd utánaolvasol az étrendtervezésnek.
2017. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kiemelted a kérdést. Miért? Etted végül, vagy volt annyi eszed, hogy étrendel, edzéssel akartál lefogyni, esetleg még mindig csodaszert vársz?
2017. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mindenki fogy tőle. én nem éltem vele, de sok ismerősöm igen.

fogytak is, jól is néztek ki, nem is szoktak rá.

de nem lehet mindig mankóval járkálni.

azok, akik jól néztek ki ettől az anfetaminos cucctól (az van benne, és bizony drog kategória) tudtak jól kinézni, megvívják a harcukat rendesen ha nem élhetnek vele.

márpedig sokuk találkozott azzal a helyzettel, hogy nem élhetett vele (mert mondjuk vastagbélproblémáik lettek. ki tudja, ettől-e, nem derült ki. vagy várandósak lettek, és utána kisgyermeket neveltek és ekkor tilos lett)


könnyű vele fogyni, de nem mehet a végtelenségig a használata.


akaraterő kell a tartóssághoz!


ez a szer hatásos, senki nem tudná tagadni. de nem jó mégsem, mert egy mű dolog.

2017. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocso de ha az adipex és a xenical nem lett volna betiltva akkor lenne most fogyitabi.... az adipex nah az komoly volt 8kiló 2hét alatt else hittem nagyon komoly volt sajnos betiltották.....
2023. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!