Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ismeri valaki az Intenset...

Tasnádi Péter78 kérdése:

Ismeri valaki az Intenset Diétát/edzést?

Figyelt kérdés
Szimpatikus [link] a 90 napos diéta edzés terve, már 2 hete csinálom 95 kg -> 92 kg, mire számíthatok a 90 nap leteltével? Elöször érzem hogy végig fogok tudni csinálni egy fogyókúrát :)

2017. máj. 4. 08:00
 1/4 Laylah ***** válasza:

Nem létezik fogyókúra, életmódváltás van. :)

Elkezdtem kalóriát számolni, azt eszek, amit akarok, nyilván azért egészségesebben, és két hét alatt 6 kiló ment le, nem kettő... kiinduló súlyom nekem is pont 95 volt, két hét alatt lett 88,4. Ha annyira 90 napozni akarsz, akkor inkább lifetilt diéta és edzésterv.

2017. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, ez élet mód váltás, és nekem ez világított rá :) ki mennyit fogy, sztem kb 1000 dologtol függ de good luck neked is, én ezt most végig csinálom magamért :)
2017. máj. 5. 00:30
 3/4 Ihatepeoples válasza:
Hajrá szurkolok!!!! ;) :D
2017. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
79%
Csináld, sok sikert neked is :) nyilván azóta az én fogyásom is lelassult. Életmódváltás pedig csak akkor lesz, ha 90 nap után sem hagyod abba :p
2017. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!