Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában feltétlenü...

A 90 napos diétában feltétlenül ugyanazt kell enni vacsorára mint ebédre, vagy pl keményítőnap ha délben rizst ettem, este ehetek krumplit? És még egy kérdés. Du is lehet gyümölcsot enni, ugye? Van aki csinálta ezt a diétát és bevált neki?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne!


Komolyan, ne csináljátok ezeket a 90 napos baromságokat. Lehet, hogy le tudsz fogyni vele (ahogy bármi mással is, ha elkezdesz tudatosan figyelni az étkezésedre), de mi lesz a 90 nap után? Visszatérsz a régi étrendedre, amivel vélhetően nem véletlen híztál meg és visszaszeded ugyanazt vagy többet? Vagy akkor kénytelen leszel kialakítani egy értelmes és tartható életmódot. De akkor miért nem most teszel így?

2017. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, kb 2 kilót szeretnék fogyni. Mellette persze mozgok, csak gondoltam ez jó lenne kezdésnek (és látványosabb is a kettő együtt). Ha letelik a 90 nap, utána is szeretnék egészségesen táplálkozni.
2017. jún. 1. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Két kilóért aztán végképp fölösleges egy ilyen őrületbe fogni... Azt három hét alatt le lehet adni minimális, ésszerű változtatással
2017. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mahulamuha válasza:

Szerintem ha tenyleg csak 2 kilot szertnel lefogyni akkor inkabb fuss 2-3 km-el többet naponta es figyelj egy picit jobban az etrendedre...;D

ES EZT A 90 NAPOSM "DIETAT" NE CSINALJA INKABB SENI SEM!!!:D

2017. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!