Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok tanácsokat adni?

Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Szóval 155cm/55kg vagyok (nem túl jó arány :( ) és szeretnék a nyári szünetben lefogyni. Már most járok futni heti 4X-5X min.30-40 percig. A lényeg az hogy nem szeretnék koplalni mert még fejlődő szervezet vagyok de ha van tanácsotok hogy milyen étrendem legyen (mit,mennyit,hanyszoregyek) akkor azt szívesen megfogadom! Illetve még az lenne a kérdésem hogy két hónap alatt lemenne 5-7 kiló?

Előre is köszönöm!



2017. jún. 9. 21:56
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Ha fiú, akkor pontosan ennyinek kell lennie a súlyodnak és ha lány vagy, akkor sem a kritikus kategória. Egyáltalán nem. Mégis miért akarnál lefogyni?
2017. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem érzem jól magam a bőrömben. Szeretnék jól kinézni.
2017. jún. 9. 22:39
 3/4 anonim válasza:
Egyél húst és zöldségeket(gyümölcsöt ink.hanyagold)! Neked kb.1900 a kalória igényed.Mozgással ezt növelheted.1400 kalóriánál kevesebbet ne egyél! Makró tápanyagokra figyelj! Fehérje: 2g/testsúlykg.zsírból is kell hiszen ez a tápanyag tartalmazza a legtöbb kalóriát de diéta alatt keveset(ne semmenyit mert az n egyészséges.szénhidrát keveset csak annyit amenyi az agy működés hez kell.
2017. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. júl. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!