Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 1 nap salátát eszek (Paradi...

Ha 1 nap salátát eszek (Paradicsom, uborka{ez kb 171 kcal} ezt csak sóval) és egy egész csirkemellet párolva és rendszeresen sportolok fogyhatok?

Figyelt kérdés
Na picit híztam sulikor most 63 kg vagyok a 162 cmhez..ez nagyon sok..és le szeretném adni..Pár napja ebbe a diétába keztem bele fogyhtok?
2017. júl. 4. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:

igen.


csak nem írtad mennyit eszel ezekből? Ha nem több, mint 1600 kcal, akkor fogyhatsz.

2017. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, de ne koplalj.
2017. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát olyan 400 kcal az kevés? 14/l
2017. júl. 4. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
1200-1500 jobb lenne.
2017. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát mióta belekezdtem a fogyokúrába 4 kiló lement..ez kevés vagy jó? 1 hete kezdtem el,azóta volt hogy egész nap pár falat paradicsomot ettem,de nem voltam éhes.
2017. júl. 4. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz. Többet kell enni és lassabban fogyni, főleg 14 évesen, amikor leginkább fejlődik a szervezeted. Nem gond az egészséges táplálkozás, de ebbe beletartozik az is, hogy eleget eszel.
2017. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba koplalás! Ha így eszel, azzal csak azt éred el, hogy legyengül a szervezeted, elveszíted az izmaidat, hízékonnyá válsz. Hosszabb távon két lehetőség van, vagy bezabálsz és elhízol, vagy folytatod, de akkor a szervezeted mondja fel a szolgálatot. Mivel 14éves vagy, könnyen örökre meddővé is teheted magad, mivel ilyen koplalásnál leáll a szervezet fejlődése, nem pazarol rá a tested energiát.
2017. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 kiló is elég gyors fogyás, fölötte nem reális, ha nem igen kövér az ember. Természetesen az a 4 kiló nem csupa zsír, víz, salakanyag is van közte. Az első hétben több kiló vizet is lehet veszteni.
2017. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat,Holnaptol megpróbálok változtatni az étrendemen.
2017. júl. 4. 20:45
 10/10 anonim válasza:

Nagyon sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e vagy ne, és mégis előbbinél maradtam, hátha segíteni tudok heked, vagy esetleg másnak.

Én télen a következő diétát csináltam:

Reggeli: magvas kifli csirkemellel sonkával

Tízórai:paradicsom vagy narancs

Ebéd: pufi rizsszelet csirkemell sonkával, vagy csak 1 alma

Vacsira: gyümölcsjoghurt, vagy müzliszelet

Kb. Heti 1szer ettem főtt ételt.

Pedig 158 centihez 49 kiló voltam, egy apró kis hájacska volt rajtam. Lefogytam 41 kilóra, majd felhíztam 56 kilóra. NEM AJNÁLOM, ISMÉTLEM, NEM AJÁNLOM!!!!!!!

Én eleve hízékony voltam genetikailag, de most háromszor durvábban. Akár napi 1 kilót is hízhatok!!!

Most ismét fogyókúrázok, de értelmesen. Napi 1800 kcal, minimum 1600, 2-2.5 l víz, 2.5-3 óra sport. Persze fokozatosan. Én ezt ajánlom neked. Majd ha lefogysz, fokozatosan emelheted vissza 2000 kalóriára, hogy szinten maradhass.

Én reggelire zabkását eszek, tízóraira turmixot vagy abonettet és hasonló dolgokat, ebédre húst gabonakörettel, uzsonnára natúr joghurtot gyümölccsel, vacsorára pedig 2 tojás bárhogyan elkészítve. Ez szénhidrátszegény étrend, mert én szénhidráttól hízok jobban, a zsírt eleve utálom, úgyhogy zsírszegéngy étrend rajtam semmit nem segítene.

Ha te eddig szénhidrátot ettél jobban, akkor szénhidrátszegényen egyél, ha viszont zsíros dolgokat, akkor zsírszegényen. A kalória nem mindent árul el, az csak a másodlagos(0ersze az sem mehet az egekbe) zsírt vagy szénhidrátot is számolni kell.

13/L

2017. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!