Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet gyorsan lefogyni...

Hogyan lehet gyorsan lefogyni suli mellett? Ha csak 1 hónapom van rá? 160cm.70kg . vagyokb

Figyelt kérdés
Fogyókúra
2017. aug. 22. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tartósan sehogy ! A hájat sem egy hónap alatt zabáltad fel magadra, szóval lassan, de biztosan érdemes haladni. Éhezni, diétáni nem érdemes, mert amint megint normálisam eszel, akkor visszatapsolod magadra és örülhetsz, ha nem többet, mint amennyit leadtál. Inkább egyél egészségebben és sportolj.
2017. aug. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Reenike válasza:
100%
Az a baj ezzel az egy hónappal ,hogy csak kárt teszel magadban a fogyás lassú folyamattal lehet csak eredményesen csinálni. Fokoztatosan kell mindent bevezetni ahhoz meg idő kell. :)
2017. aug. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igenis diétáznia kell. A diéta nem azt jelenti, amikor valaki alig eszik.Attól még hogy egészségeset eszik nem biztos, Hogy le is fog fogyni...persze fontos.

A fogyashoz meg kalóriadeficit kell. És semmi más.

2017. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 90 napos hülyeséget meg ilyeneket felejtsd el.
2017. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mért csak 1 hónapod lenne rá ? Hova sietsz ? :D Amúgy ugyan úgy mint iskolán kívűl mozgás és étrend.Ha lusta vagy nem is kell mozogni elég ha csak a kajádon változtatsz én is így fogytam le.Arra figyelj ,hogy ne igyál cukros üdítőket se.Suliba meg vihetsz szendvicset tk kenyérből arra rakhatsz sonkát,uborkát,sajtot(zsírszegény az jobb),salátát stb rengeteg recept van a neten.
2017. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
ne zabálj annyit és nem leszel disznó
2017. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gugliba: lifeT!LT 1400 kcal diéta. :) 2-3 hónap alatt elég látványosan lehet fogyni vele, még táplálékkiegészítő nélkül is. Nekem ez vált be a legjobban, meg persze mozgás, és a féktelen zabálást is el kell felejteni :)
2017. aug. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Diétázz, és NEM fogyókura vagy koplalás, illetve sokatsokat mozogj ;)
2017. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sok itt a hozzá nem értő úgylátom.

Először is a fogyáshoz kevesebb kalóriát kell megenned mint amennyit elégetsz. Nem tudom mennyit szeretnél fogyni de ha 15 kiló felett van akkor a vízdiéta (waterfasting) amit ajánlok.(google a barátod kismillió helyen leírják mit hogy kell) FONTOS, hogy nagyon figyelj oda ha vízdiétázol. Ha rosszul vagy hagyd abba orvossal érdemes társalogni előtte. Én is ezt csinálom ha felszalad pár kiló de mivel kevés ideig csinálom nem olyan nagy az esetleges rizikó. (125 kilorol mentem le 75 re havi ugy hogy havi 10 kilokat fogytam és láss csodát egy év után is vékony vagyok).

2017. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!