Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Igaz-e, hogy a nem túl molette...

Igaz-e, hogy a nem túl molettekről csak 6-7 kiló megy le, akkor is, ha egyébként 10 lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2007. jan. 18. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt hiszem én nem vagyok túl molett;172 cm, és 63 kilósan kezdtem egy hónapja. Most öt kiló ment le rólam. Abszolút látható, hogy a fogyás mértéke lelassul. Az első három héten 4, azóta 1 kg ment le. De én már ennek is örülök, hiszen, mivel folytatni akarom, tudom, hogy nem fog visszajönni. Most teljesen elégedett vagyok magammal, más diétánál ilyenkor hagyja ugye abba az ember, és egy két hét alatt visszajön az egész. Remélem ezt most elkerülöm. És, hát lehet, hogy naív vagyok, de reménykedem, hogy hátha létrejön a szervezetem anyagcseréjében az az annyit emlegetett változás, és ha vége a diétának, már sosem hízom meg:)))))
2007. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz sajnos. Rólam lement ugyan 5 kiló,de már hetek óta nem megy le több egyszerűen. Most elkezdtem futni,hátha az segit.
2007. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akin több van, arról több olvad le
2007. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntem nem igaz mert ha tartod a diétát ugyanúgy életmódot válatasz mint más és ugyanúgy táplálkozol(remélhetőleg):P

Lehet hogy ezt csak azért mondom mert én is molett vagyok de az egyik barátnőm is 10 kilót dobott le magáról és molett volt.

2008. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!