Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit kell enni diéta alat?

Hornung Anna kérdése:

Mit kell enni diéta alat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Reggelire: gyümölcs

Ebédre és vacsorára: 1. nap: fehérje,

2. nap: keményítő

3. nap: szénhidrát

4. nap: gyümölcs

2017. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
#2 ez a 90 napos diéta ha nem tudtad volna eddig.
2017. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

"#2 ez a 90 napos diéta ha nem tudtad volna eddig."


Tudom, ezért írtam azt, amit. Ilyen idióta sza*ságok nem válnak be. Az életmódváltás az ami működik.

2017. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csoda diéta!! Csak kikészíted magad vagy gyomorgyulladasod lesz. Egyel tisztán egeszsegesen. Lisztet cukrot felejsd el sok zöldséget gyümölcsöt. Többször keveset és sok vizet igyál
2017. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

A 90 naposat ne kövesd. Válts életmódot, mozogj is.

Nincs olyan, hogy mit kell enni, millióféle diéta van. A 90 napos olyasmi, mint amit az első írt, de az durván szembemegy a test igényeivel (fehérje és zsír mindennap, a ch nem esszenciális, persze nem gond, ha van belőle akár sok is, ez egyéni).

A legtöbb ételben pedig úgyis megvan mind a három makrotápanyag, ami rendben is van.

2017. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
#4 volt egy kérdés a 90 napos diéta kategóriában te meg le idiótázól, mert válaszoltam rá. Igazán okos, de ha ennyi ésszel lettél megáldva és tudod a tutit mi lenne ha nem engem minősítenél hanem a kérdésre válaszolnál érdemben.
2017. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem válasz, hogy leírod az alapokat. Nyilván konkrét ételre gondolt, te például mit eszel egy keményítőnapon? (Amúgy szerintem is irtó nagy baromság a 90 napos, ráadásul család nőtagjait figyelve és elmondásuk alapján is mondhatom, hogy nem működik.)
2017. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a válasz ha leírod az alapot ami alapján tud gondolkozni, tervezgetni, mert most nem fogok minden általam ismert gyümölcsöt, fehérjeforrást, szénhidrátforrást és keményítőforrást leírni. Vagy írjam, hogy minden második nap csak krumplit egyél babbal?


A "szerintem nem működik" meg szerintem tök hülyeség, minden diéta működik ha nem zabálsz több kalóriát mint amennyit elhasználsz. Nem egészséges? Na ná hogy nem de az se ütöd a mázsát.

2017. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha a 90 napos diéta topikba írt, akkor valószínűleg tudja a négynapos ciklust, tehát továbbra is fennáll a kérdés, miközben ha őszintén belegondolsz, használ-e bármit is a válaszod amire azóta is felvágsz?
2017. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Persze, mindennel lehet fogyni, de azért ne a legidiótábban egészségtelen borzalmakat kövesse már az ember. A 90 napos garantáltan izmot bont és gondolom, a mikrotápanyagok bevitele is neccesebb a teljesen értelmetlen szabályai miatt.

S igenis egészségtelenebb tud lenni, mint mondjuk 60 kilósnak maradni még egy kis ideig, amíg találunk egy rendes diétát. Nem mindenki erősen elhízott (bár 100 kiló sem feltétlenül jelent sok hájat, egy ember szálkás is lehet ennyivel).


De ha valaki 200 kilós, akkor sem muszáj egészségtelenül ennie. Ennyi erővel koplalhatna is mindenki, az is fogyaszt, elég jól. Nos, erősen elhízva épp elég baja van az embernek, nem kell még a rossz fogyási módszer miatt is tápanyaghiányt s egyéb problémákat összeszedni.

2017. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!