Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért fogyóztok?

Miért fogyóztok?

Figyelt kérdés

Sok lány "odavan" hogy le akar fogyni, pedig nem is kövér, más pedig tényleg kövér és nem akar lefogyni, és még jól is néz ki mert tök jó a kisugárzása.


Arra lennék kíváncsi h aki fogyozik, miért kezd bele? A környezete miatt h nekik jobban tetszen? Vagy valami egézségügyi dolog miatt? vagy csak valami hóbort? :d



2017. nov. 1. 00:14
 1/6 anonim válasza:
Először is aki "fogyózik" az hülye. Nincs mit tenni ki kell mondani. Az ilyen mindenféle fogyókúrákkal csak azt lehet elérni, hogy éhezel ledobsz 5 kilót egy hét alatt, 2 hét múlva meg visszajön 10. Van aki elfogadja magát kövéren, magabiztos, még esetleg szexi is ha jól öltözik, meg viselkedik, úgyhogy jó a kisugárzása. A másik véglet a nőknél, hogy nem fogadják el magukat, a legkisebb zsírpárnától is szabadulni akarnak, nem látják magukat szépnek a 2 centis feleslegük miatt, ettől nincs önbizalmuk, és folyton elégedetlenek a testükkel. Egyébként étrendváltoztatással lehet eredményeket elérni. Ha kíváncsi vagy én azért edzem meg étkezem egészségesen, mert tetszeni akarok magamnak és egészséges akarok lenni. Csak akkor érezheted igazán jól magad a bőrödben ha tetszik amit látsz.( nyilván ha valaki imádja a kövér testét hajrá, egészségére;) ) Illetve mióta lement pár kiló zsír meg felkaptam pár kiló izmot sokkal jobban érzem magam fizikailag. Könnyebben mozgatom a testem, nem fáradok el egy átlagos napon, nagyobb a teherbírásom. Sokan pusztán azért csinálják, hogy másoknak tetsszenek, vagy felvágjanak a strandon. Ezzel a mentalitással az a baj, hogy sosincs egy állandó motivációd a tested karbantartásához, és nem a saját érdeked miatt csinálod.(mit számít hogy mi a f-szt gondol pár idióta strandozó akiket soha életedben nem látsz többet?)-Kicsit elkalandoztam, a lényeg, hogy mindenki más dologért csinálja, azokért konkrétan amiket te is írtál, de a legtöbben akik betegesen fogyókúrázgatnak időről időre azok nem elégedettek a testükkel, és le akarnak fogyni, hogy mások jobb véleménnyel legyenek róluk.(így sajnos csak azt érik el, hogy híznak, de ez már biológia;))
2017. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én azért fogyózom - vagyis figyelek oda az étkezésre, mert a nők többsége az évek múlásával egyre húsibb lesz, egyre nehezebben fogy le - hogy idősebb koromra ne kelljen dagi nőként elfogadnom magam.

ha el is szalad velem a "mérleg" egy idő után észbe kapok, és visszaküzdöm magam egy jobb súlyra.

remélem így legalább 50 évesen a csinos MILF-ek táborát gyarapítom, nem az elhízott "öregasszonyokét" :)


én ezért fogyózom. hogy ne legyek tészta mikor 40, 45, 50 leszek... :)


nem is fogyózom amúgy, már életmódváltok.... ;)

2017. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez a beszéd #2-es!:D Nem is arra gondoltam, ha valaki néha-néha kevesebbet eszik, mert feljött 1-2kiló plusz. Viszont mikor jönnek ezekkel, hogy 15 napos diéta, 90napos diéta, csak szénhidrát nap, ezen a napon nem ehetsz fehérjét, stb... na akkor eldobom az agyam :/

Az a baj az ilyen eleve kitalált fogyókúrákkal, hogy kúrák. Némelyik a szervezet alapvető tápanyagszükségletét próbálja megreformálni, ami egyébként 1.5 millió év alatt sem sikerült az evolúciónak.

2017. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 1 évet kint voltam Olaszországban, és 20 kgt felszedtem. Nem is ezzel volt a baj, hanem azzal hogy amikor hazajöttem, akkor kiköptem a tüdőmet amíg felértem a 4.-re. Szóval én ezért fogyózok, meg edzek.
2017. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem jól magamban abban a testben, amiben vagyok.

Nem jó, hogy takargatom magam, vagy azért hordok sálat, mert tokám van és ilyenek.

Az sem kellemes, hogy nem vehetek magamnak akármilyen csini ruhát, mindig csak bizonyos boltokba mehetek be vásárolni, ahol van nagyobb méret.

Na, nekem ebből lett elegem, és úgy éreztem, hogy ideje életmódot váltani. Nem fogyókúrázni, csak egészséges ételeket enni, elhagyni a fehérkenyeret és a cukrot, az energiaitalt...

Szeretnék én is csinosan öltözködni, bármit viselni, örömmel elmenni wellness-hétvégére, ilyenek. Szerintem ezzel semmi gond nincs. :)

Kitűztem egy célt, és szeretném megvalósítani.

20 éves vagyok, de már most arra gondolok, hogy egyszer amikor majd gyereket szeretnék jó lenne egy egészséges súlyról indítani, mert nem csak nekem, de a kisbabámnak is jobb lesz egy olyan testben fejlődnie, ami egészségesebb (majd, ez még 2 év minimum).

Na meg persze nem szeretnék semmilyen tartós betegséget azért, mert egy lusta dög vagyok. Még most változtatok, amíg nem késő.

És ahogy előttem is írták: később nehezebb lesz lefogynom, ezért most belehúzok, sportolok és egyebek, hogy aztán tartani kelljen az elért eredményt.

De tényleg ne fogyókúrázzon senki, értelmetlen. Életmódváltás, sport. Ez a nyerő. :)

2017. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TXCowboy ***** válasza:
Nem kell szart enni és akkor nem lesz az, hogy 40 kilósan is daginak néztek ki és "fogyózni" kell. Sortolás, normális, elsősorban minőségi táplálkozás kell (és itt nem a Pick szalámira és egyéb szemétre gondolok) nem pedig fogyózgatás, meg 6 után nem eszünk, meg alig eszünk és egyéb baromságok.
2017. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!