Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta "enyhé bb"...

A 90 napos diéta "enyhé bb" változata létezik?

Figyelt kérdés
Kedves Sorstársaim! Nem vagyok sovány, több mint 15 kg súlyfelesleg van rajtam, de most inkább gyomor és emésztés bántalmaim miatt szeretnék egy tisztító kúrát csinálni. Létezik a 90 napos diétának egy enyhébb változata is? Illetve létezik egy úgynevezett szétválasztó kúra ami segít abban, hogy egész nap ne a "sz@r" édességeket kívánjam"?

2017. nov. 6. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg normàlisan beàllìtott, kalòria deficites ètrenddel+edzès próbàlkozz, ne pedig ilyen 90 napos meg szètvàlasztásos baromsàgokkal.

Tartós eredmènyhez èletmòdvàltàs kell. Az pedig ugye nem 90 napig tart.

2017. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hova akarsz annál enyhébbet? Akkora mennyiségek vannak ott megadva, sokszor megenni sem bírtam.
2017. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj szétválasztani, eleve nem lehet, de a testednek főleg egészségtelen az. Szükséged van fehérjére is (igen ajánlott mindennap rendes mennyiségben bevinni, ezt nem tárolja a test és másból sem tudja legyártani, max. izmot bonthat, de azt nem akarjuk), némi zsírra s persze kismillió makrotápanyagra.


Ha nem akarsz rossz édességet enni, legenyhébb, ha jóféléket eszel, de egy jó étrenden jóllakva is sokunknak csökkennek efféle vágyai (vagy nem, ha azt szoktad meg, hogy jóllakás után jön a desszert, de erről is le lehet szokni, max. nehéz). Nekem a kevés szénhidrát okozott változást e téren (de az édességeket sosem hagytam el, csak nem szénhidrátosak).

2017. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!