Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 90 napos diétát de elég sok feleslegem van, így szeretnék mellette van valamit csinálni ami többet segítene a fogyásban. Valaki ötleteket?
2017. nov. 20. 11:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mozogj minden nap! Előbb csak keveset, séta a szabad levegőn, közelebbi helyekre biciklizés, de ezt rendszeresen. Aztán lehet majd egyre többet.

Sok sikert!

2017. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. nov. 20. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta a legnagyobb f szság a világon. A tudatos táplálkozás és életmód az,amitől hosszú távon sikeresen fogsz fogyni ésa heti 2-3 sport. Nem kell csoda diéta,csak ne egyél semmit amiben van cukor és liszt. Valamint napi 5x keveset egyél,sok zöldségben és fehérhében gazdagot. Semmi más titok nincs.
2017. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Az evés nagyon sokat számít, de ne feledd hogy amit megeszel azt ki is tudod "rakni" . Próbálj többet kirakni mint megenni azaz amikor ott ülsz akkor naggggyon probálkozz és probálj 150% os teljesítményt összehozni.

én is igy adtam le vagy 50 kg .

Remélem hogy tudtam segíteni!

2017. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi terved a 91-92-93-94-95-ik napon? Zabálsz újra mint azelőtt? Remek.
2017. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) utolsó nem nem azt terveztem de ha nem tudsz normális választ adni, a faszsagaidra nem vagyok kíváncsi
2017. nov. 23. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:

És mi terved a 91-92-93-94-95-ik napon?


Én ennyit kérdeztem. Ebben mi a fa**ság szerinted?

2017. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 90 napos diétának az a legnagyobb hibája,hogy 90 nap után nem figyelsz már oda s gyorsan viszaszeded amit nagynehezrn leadtál. Lehet,hogy bunkó az előttem szóló,de igaza van. Mit fogsz tenni a 90nap után???


Sokkal egyszerűbb életmódot váltani. Lemondással alig jár(kevesebbel,mint a 90 napos diéta jár és nem is kell sok mindenre figyelni). Az egészséges életmód része a heti többszöri rendszeres mozgás, zsír,cukor szegény étrend és semmi vagy minimális fehér lisztes étel fogyasztása. Csak rá kell állítani az agyad,hogy a cukor rossz,szabotálja minden terved. Hidd el, bármit ehetsz (normál mennyiségben) ha csak a cukrot elhagyod és heti 3x végzel egy óra lelkiismerettel végzett edzést (futás,úszás,kondi,bármi) akkor fél év alatt át fog alakulni a tested.

2017. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nagyon egyszeru ha fogyni akarsz csak tedd ezt. Eloszor is figyeld meg mennyit szoktal enni egy nap ertem en ez alatt kb szemre a mennyiseget. Na ugyanugy egyel tovabbra is csak csokkentsd az adagot mondjuk 30% al. Folytasd ezt jo par honapig mig megszokod. Kozbe ne nezd a merleget. Majd valamikor fel ev mulva mar latszodni kell a hatasanak. Ha meg ugy erzed mar nem tudsz többet folyni akkor folytathatod az eddigi adagot de melle jarsz el heti ket haromszor fel ora orara futni, lepcsozni. Ezt csinald meg par honapig kb 4 es merd meg az eredmenyt.



Tldr: Csokkentsd a napi etelmennyisegedet kb 30% al s kb 6 honap utan beiktathatod a mozgast is. de kezdheted vele is. A lenyeg soha ne legyen ugy hogy nem eszel semmit mert az tobbet art mint gondolnad. Egyel, DE KEVESEBBET, es mozogj melle.



Szoritok

2017. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a dietat.Inkabb figyelj oda,mikor es mit eszel+mozogj legalabb heti 2-3szor.A 90.nap utan annyira kiehezett leszel,h ujra elkezdesz visszaallni az azelotti etrendedhez.Szepen lassan visszajonnek a kilok,ha nem tobb.Hidd el nekem 3szor vegig csinaltam,ugyhogy tudom,mit irok.Eletmodot valtoztattam,igy nem kell a dieta!
2017. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!