Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90napos diéta lehet egy...

A 90napos diéta lehet egy alap étrend is?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha nem fogyni szeretnék, csak rendszerezni az étkezéseimet. Mert nekem nagyon tetszik ez, hogy reggel (és délelőtt) csak gyümölcs, ebédre az ételcsoportnak megfelelően(1.fehérje, 2.keményítő, 3.szénhidrát, 4.gyümölcs) "korlátlanul" azt eszel, amit akarsz, tehát pl ch napon nincs tiltva az édesség, meg ilyenek. És ha hízok akkor csak kevesebbet eszek, ha fogyok, akkor emelek a mennyiségeken. Szerintetek beválhat, ha ezt az étrendet követem? Mert eddig tök rendszertelenül ettem(reggel semmit, délután össze ettem minden sz@rt, és ennyi). De ez vmennyire korlátozná, hogy mikor mit, de mégse olyan szigorúan. Vagy ez csak fogyókúrának alkalmas?

Előre is köszi és bocsánat, ha hülye kérdés:)



2018. jan. 18. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 90 napos nem kiegyensúlyozott étrend, és a tápanyagok szétválasztása meg egy nettó hülyeség. Én is csináltam, le is fogytam, de kialakult tőle az inzulinrezisztencia, és utána kamatostul vissza is híztam mindent. Azelőtt soha nem voltak falásrohamaim, amióta csináltam ezt az idióta diétát, vannak, és azóta is, ha nem figyelek oda, hogy három óránként egyek.
2018. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert baromság. Miért kéne egy nap csak fehérjét, egy nap csak keményítőt, stb. enni? Keményítő???? Egyáltalán mi az és miért kéne egy napig enni?


Miért nem viszel normális rendszert az étkezésedbe? Azt sem lenne nehezebb, mint ilyen elvakult diétákat betartani.

2018. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 90 naposnak semmi köze a testünk igényeihez és sok ételt igazából el sem tudsz választani. A hüvelyesek pl. keményítőt és szénhidrátot is tartalmaznak rendesen, a tojás fehérje és zsír, ésatöbbi. De amúgyis mindennap kell megfelelő mennyiségű fehérje, idióta dolog kerülni a napok zömében, még ha az egyetlen fehérjenapon többszörösét viszed be, az se fog hasznosulni, csak egy része, folyamatosan izmot bontasz (ha nem, az azért van, mert bőven eszel fehérjét a szénhidrátnapok egyikén, pl. torta formájában, ami ugye fehérje, zsír és szénhidrát, mindből jó sok van belőle, ha nem én készítem, mert akkor a szénhidrát minimalizálódik).
2018. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A keményítő és a gyümölcs is szénhidrát, tehát három ugyanolyan nap van, zsír pedig nincs, pedig vannak esszenciális zsírsavak is ám. Ahogy már más is írta, nem is lehet ilyen alapon szétválogatni az ételeket, hisz néhánytól eltekintve, mind kevert összetételű.
2018. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha ugy csinálod hogy reggel gyümölcs, de mellé nyomsz egy nagy pohár joghurtot és ne 1-2 almát egyél... én nekem a gyümölcs reggelim 2 banán 3alma 2kiwi 1mango(sokszor akcios tescoban mostanaba és istenii) néhány szem datolya narancs vagy mandarin az egeszet össze vágom lime levével meg locsolom annyira finom utana iszok citromos vizet es fekete kávét. Hidd el simán kitart délig:D

Ha recept otleteket akarsz venni a 90naposbol akkor szerintem mindenkepp csináld:) És gyümölcsből annyit eszel amennyi beléd fér 30kg.t fogytam le így:)


19L

2018. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez is rendszertelen étkezés ráadásul full ostobaság. Amúgy a keményítő és szénhidrát fogalmát ismered?
2018. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!