Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tényleg hasznos? Ti probáltáto...

Tényleg hasznos? Ti probáltátok már?

Figyelt kérdés

1. nap


Ez a GM diéta legfontosabb napja. Ezen a napon csak és kizárólag gyümölcsöt ehetsz, kivéve banánt, azt tilos. Még zöldséget sem szabad fogyasztanod, sem nyersen, se párolva. A nap folyamán igyál 8-12 pohár vizet. Ha nagyon éhes vagy, egyél még több gyümölcsöt, igyál még egy pohár vizet.


2. nap


Ezen a napon zöldséget már ehetsz, annyit, amennyi beléd fér. Lehet nyersen, főzve, gőzölve, párolva, ahogy tetszik. A burgonya sem tiltott, de csakis főtt formában szabad és reggel - így a szénhidrátot a nap folyamán egész biztos elhasználod. Kifejezetten ajánlott a bab, a répa, a brokkoli, az uborka, a salátafélék, a káposzta. Továbbra is legalább 8-12 pohár vizet kell meginnod a nap folyamán.


3. nap


Gyümölcsöt és zöldséget is fogyaszthatsz. Banánt azonban továbbra sem szabad enni, és ma a burgonya sem megengedett még reggelire sem. Reggelire egyél gyümölcsöt, ebédre zöldséget, vacsorára újra gyümölcsöt. Ha este éhes vagy, gyümölcsöt és zöldséget is ehetsz. A napi 8-12 pohár víz most is legyen meg.


4. nap


A mai nap a banáné és a tejé. A nap folyamán 8-10 banánt ehetsz meg, és 3 pohár tejet ihatsz. Az ideális elosztás a következő: reggelire egyél egy banánt és igyál egy pohár tejet. Tízóraira egyél banánt, akár kettőt is, majd ebédre megint egyél két banánt és igyál egy pohár tejet - ugyanez lehet a vacsorád is. A nap folyamán, ha megéhezel, egyél banánt, de figyelj rá, hogy 10 banánnál ne egyél többet ezen a napon.


5. nap


Igazi ünnepnap ez, hiszen ma ebédre már ehetsz "rendes" ételt: egy tányér rizst. A nap folyamán 6-7 paradicsomot fogyaszthatsz. Viszont ma már 12-15 pohár vizet kell meginnod, mert félő, hogy a szervezeted túl sok húgysavat termel.


6. nap


A mai ebéded újra egy tányér rizs, a nap többi részében csak zöldséget ehetsz. Újra 8-12 pohár vizet ihatsz. Mostanra már úgy kell érezned, hogy még soha nem voltál ilyen vékony. A sok zöldségnek és gyümölcsnek köszönhetően pedig az emésztésed is javult, a szervezeted megtisztult.


7. nap


Ez a GM diéta utolsó napja. A mai nap is egy tányér rizs az ebéd, de ehetsz hozzá tetszőlegesen bármilyen zöldséget, gyümölcsöt. Mostanra a súlyod jelentősen csökkent.



2018. febr. 6. 07:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Tartós fogyás biztos nem érhető el vele és kész szenvedés lehet.
2018. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Sosem értettem azokat az embereket, akik ilyen szenvedéssel, önsanyargatással, koplalással akarnak lefogyni. MIÉRT? Nem sokkal jobb, ha eszel normális kajákat, normális mennyiségben és nem szenvedsz közben? Ezeknek a sanyargatós diétáknak semmi értelme, csak azt várod, hogy mikor lesz vége, mert már ennél normális kaját. Ezek után viszont, amint elkezdesz normálisan enni, vissza fognak jönni a kilók. Semmi értelme. Én úgy fogytam le, hogy rendesen táplálkozom, de odafigyelek, hogy mit, és nem eszem degeszre magam, csak éppen, hogy jól lakjak, mellette sportolok. Pár hónap alatt 10 kg simán lement. Hagyd el a cukros üdítőket, igyál sok vizet, ne nassolj, egyél naponta 5-ször kevesebbet, hogy sose éhezz és mozogj. Hidd el, sokkal kényelmesebben le fog menni több kg is. És ne diétázz, hanem életmódot válts, amit egész életedben tartani tudsz. Annak semmi értelme, hogy pár hónapig keményen diétázol, sanyargatod magad, aztán meg újra eszel minden össze-vissza és megint meghízol. Ha gondolod szívesen segítek, hogy miket egyél. Nem vagyok dietetikus és személyi edző, de azt el tudom mondani, hogy nekem mi vált be.
2018. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Baromság.Kalóriadeficit és kész.
2018. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a diéta amiben ilyeneket írnak, hogy "egy pohár", "egy tányér" abban már van valami probléma. Nem ad meg sem pontos makrókat testsúly kilogrammonként de még kalória keretet sem. Gondolom nincs semmi tudományosan is alátámasztott indokrendszer mit, mikor és miért egyél. Esetleg Dr. Prof. Kamugép vagy brittudósok "kutatása". Gyakorlatira meg Sasha Selena aki 90 kilót fogyott vele 1 óra alatt. Én nem látok semmi logikai összefüggést ebben az étrendben. Eredménye is legfeljebb annyi lesz, hogy nem tudod tartani és félre eszel vagy utána és közben is olyan falás rohamok törnek rád amiket nem fogsz tudni kontrollálni
2018. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen "90 napig edd ezt" azért nem jó szerintem, mert arról sose szól a fáma, hogy a 90 nap után mit tegyen és egyen az ember. Nyilván ilyenor visszatér az ember a szokásos étkezéséhez, hiszen vége a diétának, aztán csodálkozik, hogy amit leadott a 90 nap alatt, az vissza is jön szépen rá.

Nem 90 napig kell mást csinálni, hanem életed végéig, vagyis nem ilyen-olyan internetes csodafogyókúrába kell kezdeni, hanem életmódot kell váltani, amit követni fogsz 90 nap után is, meg 180 nap után is, meg 5 év múlva is.

2018. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Ettől engem kiráz a hideg. Csináltam a 90 napost. Én úgy megutáltam a gyümölcsöt. Ott legalább ehettem banánt. Évekig rá sem bírtam nézni az almára. Most már bírok gyümölcsöt enni de soha nem éhgyomorra vagy egésznap csak azt mert előjön az undorom. Szóval hasznosnak nem hasznos az biztos. Sok hülyeséget kipróbáltam már. De igazából a nagy kajálások visszafogása, és a sport bevezetése használ hosszútávon.
2018. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Ahol egy tányér üres rizs az ünnepnap, az extrém aszkéta dolog... Viszont az izombontást erősen támogatja eme agymenés, az látható.


Butaság, hogy a súly jelentősen csökken, én nem fogynék sokat, amíg nem ütne be a súlyosabb szénhidrátmérgezés. Az első napokban semmi kalóriadeficitet nem tudnék felmutatni, a gyümölcs nem laktat, a banántilalom pedig fogalmam sincs, mit ér, meg tudok enni fél kiló aszalt datolyát s az még nem is a teljes napi étkezésem.

Főtt krumpliból is ipari mennyiség megy, de mivel reggel nem eszem és pont, a keddet a bab uralná, ami nem kalóriaszegény. Fűszerezésről (szóval ami nem maga a zöldség) nem írtak, ha semmi más nem hasznűlható, akkor ez böjtnap, legalább kiheverem az előző napi sokszáz gramm ch-t.

Persze nyilván nem ennék ilyen idióta módon, ez számomra kb. a legegészségtelenebb makrókat adó étrend, ami elképzelhető (a babot kivéve).


Ez a baj ezekkel. Feltételezik, hogy majd az ember jólfésült lesz és amúgyis picit eszik (kivéve a banánoknál. 10 banán fölé még én sem szívesen enném, pedig kedvelem a banánt, voltak már 5 banános étkezéseim vészhelyzetben, amikor még 1-2 óráig nem tudtam enni). Nem értem, miért, nem mindenki ilyen. Aki roppant szolidan eszik, az sokkal épeszűbb módon is le tud fogyni, de közben nem koplal, szenvedéssel, izombontással s anyagcserelassulással.

Én ugye csak minőségileg éheznék, de az is épp elég baj.


Cukordiéta, nagy ötlet. S már kitalálták mások is.

2018. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem próbáltam, nem vagyok hülye.

Ha csak fogyás a cél, akkor hasznos. Ha egészséges is akarsz lenni, akkor nem.

2018. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel a rengeteg gyümölccsel igazából még kalóriapluszba is lehet bőőven kerülni ,akkor hízókúrának valamennyire elmegy :D

Viccet félretéve,hatalmas baromság,hogy vannak a zsírok,a fehérjék.. azt meg remélem senki nem gondolja komolyan,hogy 6. nap úgy fogod érezni magad,hogy soha nem voltál még ilyen vékony :D

Esetleg ha nagyon durván túlsulyos vagy,akkor ledobsz egy kiló vizet ,és ennyi .

Én szálkásításkor grammra kiszámolt makrókkal sem fogyok nagyjábol 3 hétig semmit ,ha ez ilyen egyszerű lenne ,hogy csak eszel egy kis gyümölcsöt és tádáám lefogytál,akkor mindenki vékony lenne. :)

2018. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy dietetikai rövidzárlat. Más stílusban: bögre g..cit nem ér.
2018. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!