Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon lehett enni...

Szénhidrátnapon lehett enni lángost? Persze csak naturba sajt és tejföl nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vagyok szakértője a 90 napos diétának, de a lángosban van egy csomó zsír, amit sülés közben magába szív. 90 napos diéta ide vagy oda, én nem enném meg. Még ha a 90 napos diéta meg is engedné, akkor se túl egészséges az a sok zsír ami benne van. Nem tesz túl jót a szívnek, ereknek stb.
2010. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de azért ne tömd magad tele vele, csak módjával. Lehet hogy egészségtelen, de én is nagyon szeretem.
2010. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 clint ***** válasza:
semmit nem fogsz fogyni, de lehet....
2010. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Tegyél rá Nutellát is Te istenbarma!

Komolyan mondom, felesleges egy ilyen idiótának bármit is tanácsolni.....egyed csak!

2010. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszolva:

szénhidrátnapon igen, lehet lángost enni.Azonban csaqk mértékkel, mert az olajban sült dolgok nem egészségesek, hízlalnak.

A 90 napos diéta szerint étolajat,olívát stb a gyüminap kivételével minden napon lehet az ételhez adni.( a protein-fehérje nem azonos a zsírral!)A keményítő és a szénhidrát keverése kismértékben pl. krumplis lángos esetében abszolút megengedett (krumpli-keményítő, liszt-szénhidrát)

2010. jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Ha kövön/kemencében sütött lángost eszel akkor azt TALÁN.

DE a klasszikus zsírban sütöttet tilos!

2010. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

"Normálisan válaszolva: "

Ez neked normális válasz?!

Buta vagy ,mint a tök és még terjeszted is.....

2010. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 clint ***** válasza:
ez a 90 napos diéta még ha fogyaszt is, bár ismerek aki inkább hizott, de feszes nem leszel tőle inkább löttyedt.
2010. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
19:49-es üzenem: boldog vagyok, hogy te az okos, kultúrált, szuper-intelligens egyéniség helyreteszed a kis butákat! A válaszaid nagyon megfontolandók, sőt betartandó!
2010. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
bocs, elnéztem 14:49-es
2010. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!