Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 175 magas férfinak mi azvideál...

175 magas férfinak mi azvideális súly? Most 90 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 10:54
 1/9 anonim válasza:
49%

Ha vékony vagy akkor 75-80

De ha sportolsz is valamit és látszanak az izom is akkor 80-85kb

Hány éves vagy? Husis vagy vékony vagy? Sportolsz valamit?

2018. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70kg
2018. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
80
2018. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Én 55 60 kilo közt mozgok.azt mondják kb 65 70 lenne jó. Igaz csaj vagyok de szinten 175 cm...
2018. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:DDDDD Akkor mi a fenének írkálsz ide? Jézus... Egy nő meg férfi testfelépítésében vannak különbségek..
2018. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

60-90, bár lehet kevesebb is, de akkor inkább izmosodást ajánlok.

A 90 maximális kigyúrtság enyhe fedettséggel, megfelelő ízléssel erre még rá lehet dobni egy keveset.

Az is függ, hogyan oszlik el a felesleg. Akit én ismerek ilyen magassággal, az jóval izmosabb, mint fiatalon (ezzel sem igazán izmos, de azért sok kiló izom feljött), de 65 kilósan bizony már pocakos, mert a 2-3 kiló plusz mind hasra kerül, ami egy karcsú alakon nem néz ki jól... De 17 évesen 65 kilóval még kövér volt, csak nyilván roppant izomszegény.

Inkább a testzsírszázalékod a mérvadó, kisebb mértékben pedig az ízlésed, illetve hogy mit tudsz tartani. Sokan szeretnének 8%-kal feszíteni egész évben, de ez nem így működik s egy bizonyos szint alatt már az izmot sem bírja megtartani a naturál férfi.

2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: Különbség az van, de a kicsit sem sportos, pláne eddig rossz életmódú, valamelyest elhízott emberek esetében nem sokban tér el a feleslegmentes súly férfinál és nőnél... Én inkább azt tartom hibásnak, amit sok helyen láthatunk, hogy a férfi legyen viszonylag nehéz a magasságához s olyan számokat szoktak írogatni, amivel 10-15 kiló plusz háj simán befigyel egy valamelyest aktív, de nem kigyúrt fickó esetében is. Ami azért nem ideális. A férfin alapesetben több az izom, de a nőnél több az esszenciális zsír, ezek elég jól kiegyensúlyozzák egymást, ha a férfi nem kifejezetten izmos. Márpedig sok férfi nem az, ez a nagy helyzet.

Izmos embereknél (akár férfi, akár nő, de férfiaknál jobban érvényesül ez, ugye) már borulnak a számok, az egészen más helyzet.

2018. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70-75 kg.
2018. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marton Löke válasza:

BMI (Body Mass Index) = súly(kg) / magasság(m)^2

vagyis nálad: 90 / 1,75^2=29,4

Általában BMI25 alatti eredmény a normális, a 25-30 közötti a túlsúlyos, a BMI30-on felüli a kövér, egészségre veszélyes.

Ez a szám nem érvényes, ha sportoló, testépítö vagy akkor 30 is teljesen egészséges.

Ha nem vagy testépítö, akkor bizony illene minden cukros ételt, italt elhagyni, és sokkal többet mozogni.

2018. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!