Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

175 magas férfinak mi azvideális súly? Most 90 kg vagyok.

2018. ápr. 22. 10:54  Privát üzenet  

A válaszok

Ha vékony vagy akkor 75-80

De ha sportolsz is valamit és látszanak az izom is akkor 80-85kb

Hány éves vagy? Husis vagy vékony vagy? Sportolsz valamit?

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. ápr. 22. 10:58 Privát üzenet
70kg

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. ápr. 22. 11:10 Privát üzenet
80

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. ápr. 22. 11:14 Privát üzenet
Én 55 60 kilo közt mozgok.azt mondják kb 65 70 lenne jó. Igaz csaj vagyok de szinten 175 cm...

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. ápr. 22. 11:59 Privát üzenet
:DDDDD Akkor mi a fenének írkálsz ide? Jézus... Egy nő meg férfi testfelépítésében vannak különbségek..

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. ápr. 22. 12:59 Privát üzenet

60-90, bár lehet kevesebb is, de akkor inkább izmosodást ajánlok.

A 90 maximális kigyúrtság enyhe fedettséggel, megfelelő ízléssel erre még rá lehet dobni egy keveset.

Az is függ, hogyan oszlik el a felesleg. Akit én ismerek ilyen magassággal, az jóval izmosabb, mint fiatalon (ezzel sem igazán izmos, de azért sok kiló izom feljött), de 65 kilósan bizony már pocakos, mert a 2-3 kiló plusz mind hasra kerül, ami egy karcsú alakon nem néz ki jól... De 17 évesen 65 kilóval még kövér volt, csak nyilván roppant izomszegény.

Inkább a testzsírszázalékod a mérvadó, kisebb mértékben pedig az ízlésed, illetve hogy mit tudsz tartani. Sokan szeretnének 8%-kal feszíteni egész évben, de ez nem így működik s egy bizonyos szint alatt már az izmot sem bírja megtartani a naturál férfi.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. ápr. 22. 15:53 Privát üzenet

#5: Különbség az van, de a kicsit sem sportos, pláne eddig rossz életmódú, valamelyest elhízott emberek esetében nem sokban tér el a feleslegmentes súly férfinál és nőnél... Én inkább azt tartom hibásnak, amit sok helyen láthatunk, hogy a férfi legyen viszonylag nehéz a magasságához s olyan számokat szoktak írogatni, amivel 10-15 kiló plusz háj simán befigyel egy valamelyest aktív, de nem kigyúrt fickó esetében is. Ami azért nem ideális. A férfin alapesetben több az izom, de a nőnél több az esszenciális zsír, ezek elég jól kiegyensúlyozzák egymást, ha a férfi nem kifejezetten izmos. Márpedig sok férfi nem az, ez a nagy helyzet.

Izmos embereknél (akár férfi, akár nő, de férfiaknál jobban érvényesül ez, ugye) már borulnak a számok, az egészen más helyzet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. ápr. 22. 16:00 Privát üzenet
70-75 kg.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. ápr. 22. 21:31 Privát üzenet
Marton Löke nevű felhasználó válasza:

BMI (Body Mass Index) = súly(kg) / magasság(m)^2

vagyis nálad: 90 / 1,75^2=29,4

Általában BMI25 alatti eredmény a normális, a 25-30 közötti a túlsúlyos, a BMI30-on felüli a kövér, egészségre veszélyes.

Ez a szám nem érvényes, ha sportoló, testépítö vagy akkor 30 is teljesen egészséges.

Ha nem vagy testépítö, akkor bizony illene minden cukros ételt, italt elhagyni, és sokkal többet mozogni.

# 9/9Időpont 2018. ápr. 28. 09:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
160cm magas lányok, mik az adataitok? (Súly, kor, cm-ek)
157 cm magas lány vagyok, lassan 16 éves. Hány kg lenne a megfelelő súly a magasságomhoz?
15 éves múltam, nemrég kezdtem felfedezni magamon, hogy kiszélesedett a csípőm. Ugyanekkor a mérleg már 48-9 - et mutatott a megszokott 47 helyett. (156-7 cm magas vagyok)...
Mitől lehet az hogy mindenki egy 15-20 kilóval kevesebbnek tippel mint amennyi vagyok?
Szerintetek egy 12 éves, kb 160 cm magas fiúnak hány kilónak kellene lennie?
170 cm magas,21 éves fiúnak mennyi az ideális testsúly?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!