Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezem a diétát sporttal...

Holnap kezem a diétát sporttal egybekötve, reggel 6-kor kelés és futás. Valaki tart velem? 20 kilót KELL leadnom!

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 18:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A terv: futás mindennap, de szószerint mindennap, ha esik akkor is! Nincs kifogás!


Minimum táv 6.5 km! ez kb 40-60 perc kocogásnak felel meg, attól függ ki milyen tempóban bírja. De lehet biciklizés is vagy gyaloglás, biciklizés esetén értelemszerűen többet kell 6,5 km-nél teljesíteni.



Hetente testsúlymérés és haskerület mérés.


Akinek van még ötlete az írhatja. Kéne csinálni egy facebook csoportot hozzá?

2018. máj. 13. 18:48
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

"Holnap kezem ... Nincs kifogás!" - Akkor miért nem ma? ;-)


"Kéne csinálni egy facebook csoportot hozzá?" - Hülyeség. Az a géphez köt, a fogyásnak meg direkt árt a gép előtt ülés.

2018. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem tűznék ki elsőre ekkora célokat (esőben futás, minden nap edzés stb.), mert az ilyen sosem szokott bejönni. Nem így kell ehhez hozzáállni. Először csak kis célokat tűzz ki, pl. hogy holnap elmegyek futni. Mindig az aznapi edzésre koncentrálj, de arra, hogy az egész héten mit fogsz csinálni.

Tanács: én a helyedben nem minden nap futnék, mert le lehet vele fogyni, de nem lesz tőle formás a tested. Vékonynak vékony leszel, de ennyi. Legalább ugyanannyi saját testsúlyos edzést csinálnék a helyedben, mint amennyit futsz.

2018. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2018. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ma este még pizzaevés lesz :D
2018. máj. 13. 19:14
 6/19 A kérdező kommentje:
A futas termeszetesen nem sprinteles lesz, hanem kocogas (majdnem seta).
2018. máj. 13. 19:16
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"A futas termeszetesen nem sprinteles lesz, hanem kocogas (majdnem seta)."


Amint már említettem, ne csak fuss, hanem tornázz, erősíts mellé, mert különben teljesen alaktalan leszel. Egyébként meg rosszul állsz hozzá. Nem holnap kell elmenni futni, hanem már ma. Annak semmi értelme, hogy kitűzöd célnak, holnaptól minden nap futok, általában abból nem lesz semmi sem. Mindig az aznapi célt tűzd csak ki, ne a holnapra gondolj.

2018. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

20 kiló többlettel nem a legjobb a futás, nem tesz jót az izületeidnek. Plusz az ilyen irreális elhatározások nem tartanak sokáig, mozogj kezdésnek heti 3-szor 1 órát csak és ne akatj naponta kilómétereket futni.


Tartanék veled, de nem hiszem hogy a környékemen élsz.

2018. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, belattam hogy igazad van es elmentem futni (5 km) teljesitettem.
2018. máj. 13. 21:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Tornazni meg gyakorlatokra sajnos mar nem marad energiam :D
2018. máj. 13. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!