Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egészséges a 90 napos diéta?

Egészséges a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

Osztálytársam csinálja, mozgás nélkül.

Mennyire egészséges ez a diéta?


2018. máj. 13. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. Olvass:

[link]

2018. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem, kirívóan egészségtelen, izomgyilkos.

Cukrokkal fogyni s kerülni a fehérjét (kivéve 1 napon a 4-ből)? Szerinted ez normális?

2018. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem .
2018. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem nevezhető egészségesnek, de az tény, hogy a vérnyomást csökkenti és ha becsületesen végigcsinálja valaki, akkor akár több, mint 20 kg-ot is fogyhat vele különösebb mozgás nélkül is a 90 nap alatt - ez saját tapasztalat.


Ez a diéta annak jó, aki nem bír lemondani az édességről, a sütikről, szénhidrátokról, mivel csak pár napot kell kibírnia, tehát ciklikusan beállva talán könnyebb kitartani és végig csinálni, mintha 90 napig csak salátán vegetálna. Van mit várni és van minek örülni! :)


Viszont!


Nem mindenkinél működik és nem mindenki érzi magát jól tőle, akkor abba kell hagyni!


Ha nem vigyáz utána ugyanúgy vissza lehet hízni, sőt még többet is, ráadásul sokadjára már nem működik, így hosszú távon jobban kifizetődő egy egészséges életmódra való átállás + a rendszeres mozgás.


Többször kell enni keveset és mindenben fő a mértékletesség!

2018. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd el már ezeket a hülye 90 napos diéta szövegeket. Nem diétázni kell, hanem életmódot váltani, amit örökké tartani tudsz.
2018. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a 90 napos csökkenti a vérnyomást,hanem az ha valaki kövér és lefogy .

Igen,bármennyit lehet vele fogyni,ha kalóriadeficitben vagy bármilyen étrenden fogyni fogsz . Itt sem a "tápanyagok szétválasztásától" (azért írom idézőjelben,mert ez a diéta még a saját logikájának is ellentmond) fogynak emberek,hanem mert kevesebbet esznek .

Sokáig nem értettem miért nem olvasnak utána a dolgoknak akik fogyni akarnak,mikor itt ülnek az internet előtt,ahol nem csak fals információkat tudnának magukba szívni . Miért 90 naposoznak,miért éheztetik magukat,miért esznek káposztalevest 2 hétig ,mikor ugyanekkora energiabefektetéssel már egészségesebben is táplálkozhatnának ,és szenvedés nélkül fogyhatnának,ami jó a testüknek ,és nem zabálják fel a saját izmaikat .

Aztán rájöttem,hogy egy dologtól irtózik a legtöbbjük,gondolkozni . Valaki mondja meg mit csináljak ,és megcsinálják ,akkor is ha kb 60as IQ kell hozzá,hogy lásd egy baromság az egész .Nem baj,mások szépen meggazdagodnak ezen lásd szaffi ,norbi,lifetilt stb .

Ezt a szutykot is 3 perc kideríteni,hogy egészséges-e .

Bocs a kis kitérőért ,de ilyen megállapítások,hogy a 90 napos csökkenti a vérnyomást,az enyémet meg felviszik :D

2018. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Lusta diétázóknak tök jó. Én anno fogytam vele 15 kilót, családomból mások is csinálták, volt, aki évek során többször is.

Hátránya, hogy nem tartós a fogyás, ez nem egy olyan életmód, amit hosszú távon lehetne folytatni.


Egyébként gyümölccsel kezdeni a napot nem jó szerintem, egy óra múlva rohadt éhes leszel. :D

2018. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fene se tudja... Én pl rendszeresen egy banánt eszek reggelire, nekem bejön, hogy gyümölcsöt edzek délig. Vannak olyan napok is, főleg nyáron, amikor "gyümölcsnapot" tartok, azaz csak gyümölcsöt eszem egy napig (főleg, mikor érik a meggy, vagy beindul a görögdinnye szezon). Vannak fehérje napok is, amikor a szénhidrátot tényleg alacsonyan tartom, és főleg húst, tojást, sajtot eszem. Szóval, mint mindenben, ebben is van szerintem némi igazság. Meg olyan ez, hogy tényleg be kell tartani, a mennyiségeket is, csak akkor működik. Néha komolyan elcsodálkozom, hogy emberek miket esznek mondjuk atkins diéta meg ketogén diéta néven. (Sokszor olyan dolgokat, amik az igazi atkinsben vagy az igazi ketogén diétában szigorú tiltólistán vannak.) Aztán csodálkoznak, hogy nem fogynak.
2018. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csináltam, eredmény: inzulinrezisztencia és 90 napon belül dupla visszahízás. Szóval nem egészséges.
2018. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!